PI49FCT32802LE
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | PI49FCT32802LE |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Diodes Incorporated |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLK BUFFER 1:5 133MHZ 16TSSOP |
| Πακέτο | 16-TSSOP |
| Σε απόθεμα | 73874 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | PI49FCT32802, PI49FCT32803Multiple Parts 08/Jun/2022Labeling Change 30/Sep/2016Labeling Change Revision 12/Apr/2017PI49FCT32802, PI49FCT32803Diodes Environmental Compliance Cert |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 96 |
|---|
| $0.631 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Diodes Incorporated.Έχουμε τα 73874 κομμάτια του Diodes Incorporated PI49FCT32802LE σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.97V ~ 3.63V |
| Τύπος | Fanout Buffer (Distribution) |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 16-TSSOP |
| Σειρά | 49FCT |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:5 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Πακέτο | Tube |
| Παραγωγή | CMOS, TTL |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | CMOS, TTL |
| Συχνότητα - Max | 133 MHz |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/No |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | PI49FCT32802 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
PI49FCT32803LE

IC CLK BUFFER 1:7 133MHZ 16TSSOPDiodes Incorporated -
PI49FCT20803QE

IC CLK BUFFER 1:7 150MHZ 16QSOPDiodes Incorporated -
PI49FCT32802QE

IC CLK BUFFER 1:5 133MHZ 16QSOPDiodes Incorporated -
PI49FCT2805TSE

IC CLK BUFFER 1:5 66MHZ 20SOICDiodes Incorporated -
PI49FCT2805ATQE

IC CLK BUFFER 1:5 66MHZ 20QSOPDiodes Incorporated -
PI49FCT32805QE

IC CLK BUFFER 1:5 133MHZ 20QSOPDiodes Incorporated -
PI49FCT2805TQE

IC CLK BUFFER 1:5 66MHZ 20QSOPDiodes Incorporated -
PI49FCT20807HE

IC CLK BUFFER 1:10 150MHZ 20SSOPDiodes Incorporated -
PI49FCT32802QEX

IC CLK BUFFER 1:5 133MHZ 16QSOPDiodes Incorporated -
PI49FCT2805BTQE

IC CLK BUFFER 1:5 66MHZ 20QSOPDiodes Incorporated -
PI49FCT32803QE

IC CLK BUFFER 1:7 133MHZ 16QSOPDiodes Incorporated -
PI49FCT32805HE

IC CLK BUFFER 1:5 133MHZ 20SSOPDiodes Incorporated -
PI49FCT32802LEX

IC CLK BUFFER 1:5 133MHZ 16TSSOPDiodes Incorporated -
PI49FCT32803LEX

IC CLK BUFFER 1:7 133MHZ 16TSSOPDiodes Incorporated -
PI49FCT20807QE

IC CLK BUFFER 1:10 150MHZ 20QSOPDiodes Incorporated -
PI49FCT32803QEX

IC CLK BUFFER 1:7 133MHZ 16QSOPDiodes Incorporated -
PI49FCT20807QEX

IC CLK BUFFER 1:10 150MHZ 20QSOPDiodes Incorporated -
PI49FCT20807HEX

IC CLK BUFFER 1:10 150MHZ 20SSOPDiodes Incorporated -
PI49FCT2805BTSE

IC CLK BUFFER 1:5 66MHZ 20SOICDiodes Incorporated -
PI49FCT32805QEX

IC CLK BUFFER 1:5 133MHZ 20QSOPDiodes Incorporated
