W162-09GT
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | W162-09GT |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Cypress Semiconductor Corp |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLK ZD BUF 3:9 133MHZ 16SOIC |
| Πακέτο | 16-SOIC |
| Σε απόθεμα | 76663 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 249 |
|---|
| $0.496 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Cypress Semiconductor Corp.Έχουμε τα 76663 κομμάτια του Cypress Semiconductor Corp W162-09GT σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.97V ~ 3.63V |
| Τύπος | Zero Delay Buffer |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 16-SOIC |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 3:9 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Πακέτο | Bulk |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | - |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | - |
| Συχνότητα - Max | 133 MHz |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/No |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
W162-09G

IC CLK ZD BUF 3:9 133MHZ 16SOICCypress Semiconductor Corp -
W16280-3PG-P-318

CONN PLUG MALE 3POS GOLD CRIMPConxall/Switchcraft -
W16280-2PG-311

MICRO-CON-X CABLE END, 2-PIN #20Conxall/Switchcraft -
W16280-3PG-522

MICRO-CON-X CABLE END, 3-PIN #20Conxall/Switchcraft -
W16280-2SG-P-318

CONN PLUG FMALE 2POS GOLD CRIMPConxall/Switchcraft -
W16280-2SG-P-311

CONN PLUG FMALE 2POS GOLD CRIMPConxall/Switchcraft -
W16280-2PG-522

MICRO-CON-X CABLE END, 2-PIN #20Conxall/Switchcraft -
W16280-3PG-P-311

CONN PLUG MALE 3POS GOLD CRIMPConxall/Switchcraft -
W16-4044

PBS SPDT 10A 28VDC 250VAC UL MICLumex Opto/Components Inc. -
W16280-2PG-P-318

CONN PLUG MALE 2POS GOLD CRIMPConxall/Switchcraft -
W16280-2SG-522

MICRO-CON-X CABLE END, 2-PIN #20Conxall/Switchcraft -
W16280-3PG-P-315

CONN PLUG MALE 3POS GOLD CRIMPConxall/Switchcraft -
W16280-2SG-315

MICRO-CON-X CABLE END, 2-PIN #20Conxall/Switchcraft -
W16280-2PG-P-311

CONN PLUG MALE 2POS GOLD CRIMPConxall/Switchcraft -
W16280-2PG-P-315

CONN PLUG MALE 2POS GOLD CRIMPConxall/Switchcraft -
W16-111

PBS SPDT 10A 28VDC 250VAC UL MICLumex Opto/Components Inc. -
W16-31-31B

CASE ALUM UNPAINTED 3.1"LX1.6"WVector Electronics -
W16-31-21B

CASE ALUM UNPAINTED 3.1"LX1.6"WVector Electronics -
W16280-2SG-P-315

CONN PLUG FMALE 2POS GOLD CRIMPConxall/Switchcraft -
W16280-3SG-522

MICRO-CON-X CABLE END, 3-PIN #20Conxall/Switchcraft