CY2411SC-1
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | CY2411SC-1 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Cypress Semiconductor Corp |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK GENERATOR 8SOIC |
| Πακέτο | 8-SOIC |
| Σε απόθεμα | 135592 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 321 |
|---|
| $0.345 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Cypress Semiconductor Corp.Έχουμε τα 135592 κομμάτια του Cypress Semiconductor Corp CY2411SC-1 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3.15V ~ 3.45V |
| Τύπος | Clock Generator, VCXO |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 8-SOIC |
| Σειρά | MediaClock™ |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Πακέτο | Bulk |
| PLL | Yes |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | Clock |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | Crystal |
| Συχνότητα - Max | 54MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/No |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
CY2412SXC-1

IC CLOCK GENERATOR 8SOICInfineon Technologies -
CY2412SXC-ES

VIDEO CLOCK GENERATOR, 54MHZCypress Semiconductor Corp -
CY24115KSXC-2

IC CLOCK GENERATOR 8SOICInfineon Technologies -
CY2412SXC-3

IC CLOCK GENERATOR 8SOICInfineon Technologies -
CY24115SXC-2T

IC CLOCK GENERATOR 8SOICInfineon Technologies -
CY24130ZXC-1T

IC CLOCK GENERATOR 16TSSOPInfineon Technologies -
CY23S09ZXC-1HT

IC FANOUT BUFFER 16TSSOPInfineon Technologies -
CY24130ZXC-1

IC CLOCK GENERATOR 16TSSOPInfineon Technologies -
CY2411SXC-1

CY2411 - MediaClock MPEG Clock GCypress Semiconductor Corp -
CY2410KSXC-5

IC CLOCK GENERATOR 8SOICCypress Semiconductor Corp -
CY2410SXC-5

IC CLOCK GENERATOR 8SOICInfineon Technologies -
CY2410SXC-5T

IC CLOCK GENERATOR 8SOICInfineon Technologies -
CY2410SC-1

IC CLOCK GENERATOR 8SOICCypress Semiconductor Corp -
CY24115SZC-2

CLOCK GENERATOR 1MHZ TO 30MHZ INCypress Semiconductor Corp -
CY24115SXC-2

IC CLOCK GENERATOR 8SOICInfineon Technologies -
CY24130KZXC-1T

IC CLOCK GENERATOR 16TSSOPInfineon Technologies -
CY24130KZXC-1

IC CLOCK GENERATOR 16TSSOPInfineon Technologies -
CY24115KSXC-2T

IC CLOCK GENERATOR 8SOICInfineon Technologies -
CY2412SXC-3T

IC CLOCK GENERATOR 8SOICInfineon Technologies -
CY2412SXC-1T

IC CLOCK GENERATOR 8SOICInfineon Technologies