CY26049ZXC-36T
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | CY26049ZXC-36T |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Infineon Technologies |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLK/FREQ SYNTH 16TSSOP |
| Πακέτο | 16-TSSOP |
| Σε απόθεμα | 6121 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Cylindrical Battery Holders2.73KHzMult Dev Cover Tape Chg 26/Sep/2019Ship Label REVMult Devices EOL 18/Sep/2018Mult Dev EOL 20/Dec/2018 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Infineon Technologies.Έχουμε τα 6121 κομμάτια του Infineon Technologies CY26049ZXC-36T σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3.15V ~ 3.45V |
| Τύπος | Clock/Frequency Synthesizer, Clock Generator, Fanout Distribution, Jitter Attenuator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 16-TSSOP |
| Σειρά | Failsafe™, PacketClock™ |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:3 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 16-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes with Bypass |
| Παραγωγή | Clock |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | Clock |
| Συχνότητα - Max | 155MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/No |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | CY26049 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
CY26121KZI-21T

IC FANOUT DIST 16TSSOPInfineon Technologies -
CY26049ZXC-20

IC CLOCK GENERATOR 16TSSOPInfineon Technologies -
CY25AAJ-8F-T13#F10

N-CHANNEL IGBT 400V, 150ARenesas Electronics America Inc -
CY26121KZI-21

IC FANOUT DIST 16TSSOPInfineon Technologies -
CY26114KZC

IC CLOCK GENERATOR 16TSSOPInfineon Technologies -
CY25CAJ-8F-T13#G11

N-CHANNEL IGBT FOR STROBE FLASHRenesas Electronics America Inc -
CY26049ZXI-36T

IC CLK/FREQ SYNTH 16TSSOPInfineon Technologies -
CY26114ZCT

IC CLOCK GENERATOR 16TSSOPInfineon Technologies -
CY25901SXC-1T

IC FANOUT DIST 8SOICInfineon Technologies -
CY26049ZXC-22

IC CLK/FREQ SYNTH 16TSSOPInfineon Technologies -
CY26049ZXC-36

IC CLK/FREQ SYNTH 16TSSOPCypress Semiconductor Corp -
CY26114KZCT

IC CLOCK GENERATOR 16TSSOPInfineon Technologies -
CY26049ZXI-36

IC CLK/FREQ SYNTH 16TSSOPInfineon Technologies -
CY26114ZC

IC CLOCK GENERATOR 16TSSOPInfineon Technologies -
CY26121KZC-21T

IC FANOUT DIST 16TSSOPInfineon Technologies -
CY26121KZC-21

IC FANOUT DIST 16TSSOPInfineon Technologies -
CY25CAH-8F-T13#F10

N-CHANNEL IGBT 400V, 150ARenesas Electronics America Inc -
CY26049ZXC-22T

IC CLK/FREQ SYNTH 16TSSOPInfineon Technologies -
CY26049ZC-20

FAILSAF PACKETCLOCK GLOBAL COMMUCypress Semiconductor Corp -
CY26049ZXC-20T

IC CLOCK GENERATOR 16TSSOPInfineon Technologies