CY25404ZXI241T
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | CY25404ZXI241T |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Infineon Technologies |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC SS CLOCK GENERATOR 20TSSOP |
| Πακέτο | 20-TSSOP |
| Σε απόθεμα | 13376 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 2000 |
|---|
| $3.546 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Infineon Technologies.Έχουμε τα 13376 κομμάτια του Infineon Technologies CY25404ZXI241T σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.25V ~ 3.6V |
| Τύπος | Spread Spectrum Clock Generator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 20-TSSOP |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:9 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | Clock |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | Clock, Crystal |
| Συχνότητα - Max | 166MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/No |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
CY25404ZXI231T

IC SS CLOCK GENERATOR 20TSSOPInfineon Technologies -
CY25422SXI

CY25422 - CLOCK GENERATOR, 166MHCypress Semiconductor Corp -
CY25422FSXI

IC PROG CLOCK GEN 8-SOICInfineon Technologies -
CY25404ZXI231

IC SS CLOCK GENERATOR 20TSSOPInfineon Technologies -
CY25404ZXI227

IC SS CLOCK GENERATOR 20TSSOPInfineon Technologies -
CY25422FSXIT

IC PROG CLOCK GEN 8-SOICInfineon Technologies -
CY25404ZXI301T

IC SS CLOCK GENERATOR 20TSSOPInfineon Technologies -
CY25404ZXI226T

IC SS CLOCK GENERATOR 20TSSOPInfineon Technologies -
CY25404ZXI301

IC SS CLOCK GENERATOR 20TSSOPInfineon Technologies -
CY25404ZXI239

IC SS CLOCK GENERATOR 20TSSOPInfineon Technologies -
CY25404ZXI227T

IC SS CLOCK GENERATOR 20TSSOPInfineon Technologies -
CY25422SXC

CY25422 - CLOCK GENERATOR, 166MHCypress Semiconductor Corp -
CY25422FSXC

IC SS CLOCK GENERATOR 8SOICCypress Semiconductor Corp -
CY25404ZXI233

IC MPD SSCG EMI REDUCTION 20TSSOInfineon Technologies -
CY25404ZXI233T

IC MPD SSCG EMI REDUCTION 20TSSOInfineon Technologies -
CY25404ZXI243

IC SS CLOCK GENERATOR 20TSSOPInfineon Technologies -
CY25404ZXI243T

IC SS CLOCK GENERATOR 20TSSOPInfineon Technologies -
CY25404ZXI241

IC SS CLOCK GENERATOR 20TSSOPInfineon Technologies -
CY25422SXC-002

TSBUInfineon Technologies -
CY25404ZXI226

IC SS CLOCK GENERATOR 20TSSOPInfineon Technologies