CY2305CSXC-1HT
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | CY2305CSXC-1HT |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Infineon Technologies |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC FANOUT BUFFER 8SOIC |
| Πακέτο | 8-SOIC |
| Σε απόθεμα | 24815 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | 2.73KHzDate Code/Shelf Life Chgs 18/Jul/2019Ship Label REVCylindrical Battery Holders |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 10 | 25 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| $2.892 | $2.612 | $2.491 | $2.163 | $2.065 | $1.883 | $1.849 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Infineon Technologies.Έχουμε τα 24815 κομμάτια του Infineon Technologies CY2305CSXC-1HT σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3V ~ 3.6V |
| Τύπος | Fanout Buffer (Distribution), Zero Delay Buffer |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 8-SOIC |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:5 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 8-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Παραγωγή | LVCMOS |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | LVCMOS, LVTTL |
| Συχνότητα - Max | 133.33MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | No/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/No |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | CY2305 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
CY2305CSXA-1H

IC FANOUT BUFFER 8SOICInfineon Technologies -
CY2305CSX-1

CY2305 - 3.3 V Zero Delay ClockCypress Semiconductor Corp -
CY2305CSXI-1H

IC FANOUT BUFFER 8SOICInfineon Technologies -
CY2305CSXC-1HKA

CY2305 - 3.3 V Zero Delay ClockCypress Semiconductor Corp -
CY2305CSXI-1KP

CY2305 - 3.3 V Zero Delay ClockCypress Semiconductor Corp -
CY2305CSXA-1HT

IC FANOUT BUFFER 8SOICInfineon Technologies -
CY2305CSXI-1HKA

CY2305 - 3.3 V Zero Delay ClockCypress Semiconductor Corp -
CY2305CSXC-1HKP

CY2305 - 3.3 V Zero Delay ClockCypress Semiconductor Corp -
CY2305CSX1-1H

CY2305 - 3.3 V Zero Delay ClockCypress Semiconductor Corp -
CY2305CSXC-1KP

CY2305 - 3.3 V Zero Delay ClockCypress Semiconductor Corp -
CY2305CSXI-1T

IC FANOUT BUFFER 8SOICInfineon Technologies -
CY2305CSXA-1T

IC CLK ZDB 5OUT 133MHZ 8SOICInfineon Technologies -
CY2305CSXI-1

IC FANOUT BUFFER 8SOICInfineon Technologies -
CY2305CSXC-1KA

CY2305 - 3.3 V Zero Delay ClockCypress Semiconductor Corp -
CY2305CSXI-1HT

IC FANOUT BUFFER 8SOICInfineon Technologies -
CY2305CSXC-1H

IC FANOUT BUFFER 8SOICInfineon Technologies -
CY2305CSXC-1

IC FANOUT BUFFER 8SOICInfineon Technologies -
CY2305CSXC-1T

IC FANOUT BUFFER 8SOICInfineon Technologies -
CY2305CSXA-1

IC FANOUT BUFFER 8SOICInfineon Technologies -
CY2305CSXI-1HKP

CY2305 - 3.3 V Zero Delay ClockCypress Semiconductor Corp