CY22800FXC-015A
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | CY22800FXC-015A |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Infineon Technologies |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC FANOUT BUFFER 8SOIC |
| Πακέτο | 8-SOIC |
| Σε απόθεμα | 6091 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | CY22800Date Code/Shelf Life Chgs 18/Jul/2019Ship Label REV |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Infineon Technologies.Έχουμε τα 6091 κομμάτια του Infineon Technologies CY22800FXC-015A σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3.14V ~ 3.47V |
| Τύπος | Fanout Buffer (Distribution), Spread Spectrum Clock Generator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 8-SOIC |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:3 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Πακέτο | Tube |
| PLL | Yes |
| Παραγωγή | LVCMOS |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | Clock, Crystal |
| Συχνότητα - Max | 100MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/Yes |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/No |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | CY22800 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
CY22800FXC-022A

IC FANOUT BUFFER 8SOICInfineon Technologies -
CY22800FXC-020A

IC FANOUT BUFFER 8SOICInfineon Technologies -
CY22800FXC-023A

IC PROG CLOCK GEN 8-SOICInfineon Technologies -
CY22800FXC-010A

IC CLOCK GENERATOR 8SOICInfineon Technologies -
CY22800FXC-011A

IC CLOCK GENERATOR 8SOICInfineon Technologies -
CY22800FXC-008A

IC CLOCK GENERATOR 8SOICInfineon Technologies -
CY22800FXC-017A

IC FANOUT BUFFER 8SOICInfineon Technologies -
CY22800FXC-013A

IC CLOCK GENERATOR 8SOICInfineon Technologies -
CY22800FXC-021A

IC FANOUT BUFFER 8SOICInfineon Technologies -
CY22800FXC-007A

IC CLOCK GENERATOR 8SOICInfineon Technologies -
CY22800FXC-009A

IC CLOCK GENERATOR 8SOICInfineon Technologies -
CY22800FXC-006A

IC CLOCK GENERATOR 8SOICInfineon Technologies -
CY22800FXC-025A

IC PROG CLOCK GEN 8-SOICInfineon Technologies -
CY22800FXC-005A

IC CLOCK GENERATOR 8SOICInfineon Technologies -
CY22800FXC-014A

IC CLOCK GENERATOR 8SOICInfineon Technologies -
CY22800FXC-016A

IC FANOUT BUFFER 8SOICInfineon Technologies -
CY22800FXC-019A

IC FANOUT BUFFER 8SOICInfineon Technologies -
CY22800FXC-018A

IC FANOUT BUFFER 8SOICInfineon Technologies -
CY22800FXC-012A

IC CLOCK GENERATOR 8SOICInfineon Technologies -
CY22800FXC-024A

IC PROG CLOCK GEN 8-SOICInfineon Technologies