MAX9492ETP+
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | MAX9492ETP+ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC SS CLOCK GENERATOR 20TQFN |
| Πακέτο | 20-TQFN (5x5) |
| Σε απόθεμα | 10435 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 30 |
|---|
| $3.974 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc./Maxim Integrated.Έχουμε τα 10435 κομμάτια του Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX9492ETP+ σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3V ~ 3.6V |
| Τύπος | Spread Spectrum Clock Generator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 20-TQFN (5x5) |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 2:6 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 20-WQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Bulk |
| PLL | Yes |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | Clock, LVCMOS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | Clock, Crystal |
| Συχνότητα - Max | 133MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/No |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
MAX9491ETP045+

IC PLL CLOCK GENERATOR 20TQFNAnalog Devices Inc./Maxim Integrated -
MAX9500EEE+

IC FILTER 30MHZ LOW PASS 16QSOPAnalog Devices Inc./Maxim Integrated -
MAX9486EUG-T

IC CLK SYNTHESIZER 8KHZ 24-TSSOPAnalog Devices Inc./Maxim Integrated -
MAX9502GELT+

IC INTEGRATED CIRCUITAnalog Devices Inc./Maxim Integrated -
MAX9500EEE+T

IC FILTER 30MHZ LOW PASS 16QSOPAnalog Devices Inc./Maxim Integrated -
MAX9502GAALT+T

IC AMP REC FILTR 6UDFNAnalog Devices Inc./Maxim Integrated -
MAX9501EEE+

IC FILTER 30MHZ LOW PASS 16QSOPAnalog Devices Inc./Maxim Integrated -
MAX9491ETP010+T

IC PLL CLOCK GENERATOR 20TQFNAnalog Devices Inc./Maxim Integrated -
MAX9491ETP010+

IC PLL CLOCK GENERATOR 20TQFNAnalog Devices Inc./Maxim Integrated -
MAX9491ETP080+T

IC PLL CLOCK GENERATOR 20TQFNAnalog Devices Inc./Maxim Integrated -
MAX9502GELT+G104

IC POWER MANAGEMENTAnalog Devices Inc./Maxim Integrated -
MAX9501EEE+T

IC FILTER 30MHZ LOW PASS 16QSOPAnalog Devices Inc./Maxim Integrated -
MAX9489ETJ

IC CLOCK GENERATOR 32TQFNAnalog Devices Inc./Maxim Integrated -
MAX9502GAAXK+T

IC AMP REC FILTR SC70-5Analog Devices Inc./Maxim Integrated -
MAX9491ETP045+T

IC PLL CLOCK GENERATOR 20TQFNAnalog Devices Inc./Maxim Integrated -
MAX9491ETP080+

IC PLL CLOCK GENERATOR 20TQFNAnalog Devices Inc./Maxim Integrated -
MAX94K800B

RES 94.8K OHM 0.1% 0.3W RADIALVishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio -
MAX9491ETP095+T

IC PLL CLOCK GENERATOR 20TQFNAnalog Devices Inc./Maxim Integrated -
MAX94K000B

RES 94K OHM 0.1% 0.3W RADIALVishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio -
MAX9491ETP095+

IC PLL CLOCK GENERATOR 20TQFNAnalog Devices Inc./Maxim Integrated
