MAX1192ETI
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | MAX1192ETI |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Λεπτομερής περιγραφή | 22MSPS, DUAL 8-BIT ADC |
| Πακέτο | 28-TQFN (5x5) |
| Σε απόθεμα | 13230 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 49 |
|---|
| $2.5 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc./Maxim Integrated.Έχουμε τα 13230 κομμάτια του Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX1192ETI σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 1.8V ~ 3.6V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 2.7V ~ 3.6V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 28-TQFN (5x5) |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 22M |
| Τύπος αναφοράς | External, Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Bulk |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 2 |
| Αριθμός Bits | 8 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 2 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Differential, Single Ended |
| Χαρακτηριστικά | Simultaneous Sampling |
| Διασύνδεση δεδομένων | Parallel |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αρχιτεκτονική | Pipelined |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
MAX11905GTP+

INTEGRATED CIRCUITAnalog Devices Inc./Maxim Integrated -
MAX1193ETI

45MSPS, DUAL 8-BIT ADCAnalog Devices Inc./Maxim Integrated -
MAX1191ETI+

IC ADC 8BIT PIPELINED 28TQFNAnalog Devices Inc./Maxim Integrated -
MAX1190ECM+TD

IC ADC 10BIT PIPELINED 48TQFPAnalog Devices Inc./Maxim Integrated -
MAX1192ETI+T

IC ADC 8BIT PIPELINED 28TQFNAnalog Devices Inc./Maxim Integrated -
MAX1195ECM

DUAL, 8-BIT, ADC PARALLEL OUTPUTAnalog Devices Inc./Maxim Integrated -
MAX1190ECM+D

IC ADC 10BIT PIPELINED 48TQFPAnalog Devices Inc./Maxim Integrated -
MAX11905GTP+T

INTEGRATED CIRCUITAnalog Devices Inc./Maxim Integrated -
MAX11947EVKIT#

4 CHANNEL AISG 3.0 COMPLIANT MODAnalog Devices Inc./Maxim Integrated -
MAX11947GTP+

4 CHANNEL AISG 3.0 COMPLIANT MODAnalog Devices Inc./Maxim Integrated -
MAX11905EVKIT#

KIT EVALUATION FOR MAX11905Analog Devices Inc./Maxim Integrated -
MAX1195ECM+D

IC ADC 8BIT PIPELINED 48TQFPAnalog Devices Inc./Maxim Integrated -
MAX1191ETI+T

IC ADC 8BIT PIPELINED 28TQFNAnalog Devices Inc./Maxim Integrated -
MAX11905ETP+

IC ADC 20BIT SAR 20TQFNAnalog Devices Inc./Maxim Integrated -
MAX1193ETI+

IC ADC 8BIT PIPELINED 28TQFNAnalog Devices Inc./Maxim Integrated -
MAX1192ETI+

IC ADC 8BIT PIPELINED 28TQFNAnalog Devices Inc./Maxim Integrated -
MAX1193ETI+T

IC ADC 8BIT PIPELINED 28TQFNAnalog Devices Inc./Maxim Integrated -
MAX1191ETI

7.5MSPS, DUAL 8-BIT ADCAnalog Devices Inc./Maxim Integrated -
MAX11905ETP+T

IC ADC 20BIT SAR 20TQFNAnalog Devices Inc./Maxim Integrated -
MAX1193EVKIT

EVAL KIT FOR MAX1193Analog Devices Inc./Maxim Integrated
