NBVSPA015LNHTAG
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | NBVSPA015LNHTAG |
|---|---|
| Κατασκευαστής | onsemi |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC OSC VCXO 200MHZ 6CLCC |
| Πακέτο | 6-CLCC (7x5) |
| Σε απόθεμα | 4808 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Cylindrical Battery HoldersTape Reel/Color 03/Jul/2013Cylindrical Battery Holdersonsemi RoHS |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς onsemi.Έχουμε τα 4808 κομμάτια του onsemi NBVSPA015LNHTAG σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.97V ~ 3.63V |
| Τύπος | VCXO |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 6-CLCC (7x5) |
| Σειρά | PureEdge™ |
| Συσκευασία / υπόθεση | 6-CLCC |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Συχνότητα | 200MHz |
| Τρέχουσες - Προμήθεια | 75 mA |
| Κόμης | - |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | NBVSPA01 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
NBVSPA017LN1TAG

IC OSC VCXO 156.25MHZ 6CLCConsemi -
NBVSBA037LNHTAG

IC OSC VCXO 707.35MHZ 6CLCConsemi -
NBVSPA013LN1TAG

IC OSC VCXO 212MHZ 6CLCConsemi -
NBVSBA037LN1TAG

IC OSC VCXO 707.35MHZ 6CLCConsemi -
NBVSBA041LN1TAG

IC OSC VCXO 693.48MHZ 6CLCConsemi -
NBVSPA024LNHTAG

IC OSC VCXO 160MHZ 6CLCConsemi -
NBVSBA027LNHTAG

IC OSC VCXO 148.5MHZ 6CLCConsemi -
NBVSPA017LNHTAG

IC OSC VCXO 156.25MHZ 6CLCConsemi -
NBVSBA041LNHTAG

IC OSC VCXO 693.48MHZ 6CLCConsemi -
NBVSPA015LN1TAG

IC OSC VCXO 200MHZ 6CLCConsemi -
NBVSPA019LNHTAG

IC OSC VCXO 125MHZ 6CLCConsemi -
NBVSPA027LNHTAG

IC OSC VCXO 148.5MHZ 6CLCConsemi -
NBVSPA018LN1TAG

IC OSC VCXO 155.52MHZ 6CLCConsemi -
NBVSBA027LN1TAG

IC OSC VCXO 148.5MHZ 6CLCConsemi -
NBVSPA027LN1TAG

IC OSC VCXO 148.5MHZ 6CLCConsemi -
NBVSBA026LNHTAG

IC OSC VCXO 644.53MHZ 6CLCConsemi -
NBVSPA013LNHTAG

IC OSC VCXO 212MHZ 6CLCConsemi -
NBVSPA024LN1TAG

IC OSC VCXO 160MHZ 6CLCConsemi -
NBVSPA018LNHTAG

IC OSC VCXO 155.52MHZ 6CLCConsemi -
NBVSPA019LN1TAG

IC OSC VCXO 125MHZ 6CLCConsemi