NB7VQ14MMNG
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | NB7VQ14MMNG |
|---|---|
| Κατασκευαστής | onsemi |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLK BUFFER 1:4 8.5GHZ 16QFN |
| Πακέτο | 16-QFN (3x3) |
| Σε απόθεμα | 10982 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Lead Finish/BOM Update 10/Jul/2015NB7VQ14MMaterial Declaration NB7VQ14MMNGonsemi RoHS |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 10 | 25 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| $5.336 | $4.902 | $4.699 | $4.141 | $3.937 | $3.683 | $3.379 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς onsemi.Έχουμε τα 10982 κομμάτια του onsemi NB7VQ14MMNG σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.71V ~ 3.6V |
| Τύπος | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 16-QFN (3x3) |
| Σειρά | GigaComm™ |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:4 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tube |
| Παραγωγή | CML |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | CML, LVDS, LVPECL |
| Συχνότητα - Max | 8.5 GHz |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | NB7VQ14 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
NB7W-TW01B

HMI TOUCHSCREEN 7.0" COLOROmron Automation and Safety -
NB7VQ58MMNHTBG

IC CLK MULTIPLX 2:1 7GHZ 16QFNonsemi -
NB7VPQ16MMNG

IC CML PRE-EMPH DRIVER 16QFNonsemi -
NB7W-TW00B

HMI TOUCHSCREEN 7.0" COLOROmron Automation and Safety -
NB7VQ14MMNHTBG

IC CLK BUFFER 1:4 8.5GHZ 16QFNonsemi -
NB7VQ1006MMNG

IC EQUALIZER RECEIVER 24-QFNonsemi -
NB7VPQ16MMNTXG

IC COPPER/CABLE DVR PROG 16-QFNonsemi -
NB7VQ14MMNTXG

IC CLK BUFFER 1:4 8.5GHZ 16QFNonsemi -
NB7VQ58MMNTXG

IC CLK MULTIPLX 2:1 7GHZ 16QFNonsemi -
NB7VQ572MMNG

IC CLK BUFFER 4:2 7GHZ 32QFNonsemi -
NB7VQ58MMNG

IC CLK MULTIPLEXR 2:1 7GHZ 16QFNonsemi -
NB7VPQ702MMUTXG

IC REDRIVER USB 3.1 DUAL 16UQFNonsemi -
NB7VPQ904MMUTWG

IC USB TYPE C DISPLAY PORTonsemi -
NB7VPQ701MMUGEVK

EVAL KIT FOR NB7VPQ701MMUonsemi -
NB7VPQ16MMNHTBG

IC CML DVR PRE-EMPH 1CH 16-QFNonsemi -
NB7VQ1006MMNTXG

IC EQUALIZER RECEIVER 24-QFNonsemi -
NB7VQ572MMNR4G

IC CLK BUFFER 4:2 7GHZ 32QFNonsemi -
NB7VPQ702MMUGEVK

DEMO KIT FOR NB7VPQ702MMUonsemi -
NB7W-KBA04

PROTECTIVE SHEET NB7 HMIOmron Automation and Safety -
NB7VPQ701MMUTBG

IC REDRIVER USB 3.1 UQFN12onsemi