NB6L56MNG
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | NB6L56MNG |
|---|---|
| Κατασκευαστής | onsemi |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLK BUFFER 2:1 2.5GHZ 32QFN |
| Πακέτο | 32-QFN (5x5) |
| Σε απόθεμα | 24519 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Cylindrical Battery HoldersNB6L56Cylindrical Battery HoldersMaterial Declaration NB6L56MNGonsemi RoHS |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 10 | 25 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| $3.237 | $2.923 | $2.788 | $2.421 | $2.312 | $2.108 | $1.836 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς onsemi.Έχουμε τα 24519 κομμάτια του onsemi NB6L56MNG σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.375V ~ 3.6V |
| Τύπος | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer, Data |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 32-QFN (5x5) |
| Σειρά | ECLinPS MAX™ |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 2:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tube |
| Παραγωγή | LVPECL |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 2 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | CML, LVDS, LVPECL |
| Συχνότητα - Max | 2.5 GHz |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | NB6L56 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
NB6L72MNG

IC CROSSPOINT SW 1 X 2:2 16QFNonsemi -
NB6L611MNGEVB

BOARD EVAL NB6L611MNGonsemi -
NB6L72MMNR2G

IC CROSSPOINT SW 1 X 2:2 16QFNonsemi -
NB6L295MMNGEVB

BOARD EVAL NB6L295MMN CLK DELAYonsemi -
NB6L72MMNG

IC CROSSPOINT SW 1 X 2:2 16QFNonsemi -
NB6L572MMNG

IC CLK BUFFER 4:2 6GHZ 32QFNonsemi -
NB6L239MNR2G

IC CLOCK DIVIDER 16QFNonsemi -
NB6L572MMNR4G

IC CLK BUFFER 4:2 6GHZ 32QFNonsemi -
NB6L295MNG

IC DELAY LINE 512TAP PROG 24QFNonsemi -
NB6L295MMNG

IC DELAY LINE 512TAP PROG 24QFNonsemi -
NB6L239MNG

IC CLOCK DIVIDER 16QFNonsemi -
NB6L295MMNTXG

IC DELAY LINE 512TAP PROG 24QFNonsemi -
NB6L239MNR2

IC CLOCK DIVIDER 16QFNonsemi -
NB6L611MNG

IC CLK BUFFER 1:2 4GHZ 16QFNonsemi -
NB6L56MNTXG

IC CLK BUFFER 2:1 2.5GHZ 32QFNonsemi -
NB6L295MNTXG

IC DELAY LINE 512TAP PROG 24QFNonsemi -
NB6L611MNR2G

IC CLK BUFFER 1:2 4GHZ 16QFNonsemi -
NB6L72MMNGEVB

BOARD EVAL NB6L72MMNGonsemi -
NB6L239MNEVB

BOARD EVAL BBG NB6L239MNDonsemi -
NB6L295MNGEVB

BOARD EVAL NB6L295MN CLK DELAYonsemi