MC100E310FNR2G
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | MC100E310FNR2G |
|---|---|
| Κατασκευαστής | onsemi |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLK BUFFER 2:8 900MHZ 28PLCC |
| Πακέτο | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Σε απόθεμα | 6448 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | MC100E3102.73KHzCylindrical Battery Holdersonsemi REACHonsemi RoHS |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς onsemi.Έχουμε τα 6448 κομμάτια του onsemi MC100E310FNR2G σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 4.2V ~ 5.7V |
| Τύπος | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Σειρά | 100E |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 2:8 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 28-LCC (J-Lead) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Παραγωγή | ECL, PECL |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | ECL, PECL |
| Συχνότητα - Max | 900 MHz |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | MC100E310 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
MC100E404FNG

IC GATE AND/NAND QD DIFF 28-PLCConsemi -
MC100E404FN

IC GATE AND/NAND QD DIFF 28-PLCConsemi -
MC100E336FN

REGISTERED BUS TRANSCEIVERonsemi -
MC100E416FNR2G

IC LINE RCVR QUINT DIFF 28-PLCConsemi -
MC100E310FN

IC CLK BUFFER 2:8 900MHZ 28PLCConsemi -
MC100E241FNR2

IC REGISTER SCAN 8BIT ECL 28PLCConsemi -
MC100E431FN

IC FF D-TYPE TRPL 1BIT 28PLCConsemi -
MC100E416FNR2

IC LINE RCVR QUINT DIFF 28-PLCConsemi -
MC100E241FNR2G

IC REGISTER SCAN 8BIT ECL 28PLCConsemi -
MC100E416FN

IC LINE RCVR QUINT DIFF 28-PLCConsemi -
MC100E241FNG

IC REGISTER SCAN 8BIT ECL 28PLCConsemi -
MC100E310FNR2

IC CLK BUFFER 2:8 900MHZ 28PLCConsemi -
MC100E404FNR2

IC GATE AND/NAND QD DIFF 28-PLCConsemi -
MC100E241FN

IC REGISTER SCAN 8BIT ECL 28PLCConsemi -
MC100E211FNG

IC CLK BUFFER 2:6 700MHZ 28PLCConsemi -
MC100E310FNG

IC CLK BUFFER 2:8 900MHZ 28PLCConsemi -
MC100E416FNG

IC LINE RCVR QUINT DIFF 28-PLCConsemi -
MC100E211FNR2G

IC CLK BUFFER 2:6 700MHZ 28PLCConsemi -
MC100E211FNR2

IC CLK BUFFER 2:6 700MHZ 28PLCConsemi -
MC100E404FNR2G

IC GATE AND/NAND QD DIFF 28-PLCConsemi