CAT5132ZI-10-GT3
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | CAT5132ZI-10-GT3 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | onsemi |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC DGTL POT 10KOHM 128TAP 10MSOP |
| Πακέτο | 10-MSOP |
| Σε απόθεμα | 5821 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Mult Dev 02/Apr/2020Mult Dev EOL 08/Jul/2021CAT5132CAT5132Material Declaration CAT5132ZI-10-GT3onsemi REACHonsemi RoHS |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς onsemi.Έχουμε τα 5821 κομμάτια του onsemi CAT5132ZI-10-GT3 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.7V ~ 5.5V, 8V ~ 16V |
| Ανοχή | ±20% |
| Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) | ±300ppm/°C |
| Κωνοειδής | Linear |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 10-MSOP |
| Σειρά | - |
| Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) | 110 |
| Αντίσταση (Ohms) | 10k |
| Συσκευασία / υπόθεση | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός βρύων | 128 |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος μνήμης | Non-Volatile |
| διασύνδεση | I²C |
| Χαρακτηριστικά | Selectable Address |
| Διαμόρφωση | Potentiometer |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | CAT5132 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
CAT5132ZI-00-GT3

IC DGT POT 100KOHM 128TAP 10MSOPonsemi -
CAT5132ZI-00-G

IC DGTL POT INTERFACE 10MSOPonsemi -
CAT5129TDI-10GT3

DIGITAL POT, 1 FUNC, 10000OHM, ICatalyst Semiconductor Inc. -
CAT5132ZI-50GTMP

IC REG LINEARonsemi -
CAT5132ZI-50G-MP

IC REG LINEARonsemi -
CAT5129TDI-00GT3

IC DGT POT 100KOHM 32TP TSOT23-6onsemi -
CAT5132ZI-50-GT3

IC DGTL POT 50KOHM 128TAP 10MSOPonsemi -
CAT5133ZGI-10

CAT5133 - 16 VOLT DIGITAL POTENTCatalyst Semiconductor Inc. -
CAT5128TBI-00GT3

IC DGT POT 100KOHM 32TAP SOT23-8onsemi -
CAT5132ZGI-10

15 VOLT DIGIPOT WITH 128 TAPSCatalyst Semiconductor Inc. -
CAT5132ZI-50-G

IC POT DPP 15V 128TAP I2C 10MSOPonsemi -
CAT5136SDI-50GT3

IC DGTL POT 50KOHM 128TAP SC70-6onsemi -
CAT5132ZI-10GTMP

IC REG LINEARonsemi -
CAT5132ZI-00G-MP

IC REG LINEARonsemi -
CAT5132ZI-00GTMP

IC REG LINEARonsemi -
CAT5137SDI-00GT3

IC DGT POT 100KOHM 128TAP SC70-6onsemi -
CAT5133ZI-10-GT3

IC DGTL POT 10KOHM 128TAP 10MSOPonsemi -
CAT5133ZI-10-G

IC POT DIG 10K 128TAP 16V 10MSOPonsemi -
CAT5128TBI-50GT3

IC DGTL POT 50KOHM 32TAP SOT23-8onsemi -
CAT5132ZI-10-G

IC POT DGTL 10K 128-TAP 10MSOPonsemi