AFE1105E/1K
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | AFE1105E/1K |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Burr Brown |
| Λεπτομερής περιγραφή | DIGITAL SLIC, 1-FUNC, CMOS |
| Πακέτο | 48-SSOP |
| Σε απόθεμα | 12101 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 36 |
|---|
| $3.312 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Burr Brown.Έχουμε τα 12101 κομμάτια του Burr Brown AFE1105E/1K σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 3.3V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 5V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 48-SSOP |
| Σειρά | - |
| Ισχύς (Watts) | 250 mW |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Συσκευασία / υπόθεση | 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Πακέτο | Bulk |
| Αριθμός καναλιών | 1 |
| Αριθμός Bits | 14 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
AFE1104E

IC AFE 1 CHAN 14BIT 48SSOPN/A -
AFE1124E/1K

IC AFE 1 CHAN 14BIT 28SSOPN/A -
AFE1105E

IC AFE 1 CHAN 14BIT 48SSOPN/A -
AFE1124EG4

IC AFE 1 CHAN 14BIT 28SSOPN/A -
AFE1104E/1K

IC AFE 1 CHAN 14BIT 48SSOPN/A -
AFE1115E

IC AFE 1 CHAN 14BIT 56SSOPN/A -
AFE1105EG4

IC AFE 1 CHAN 14BIT 48SSOPN/A -
AFE1124E

IC AFE 1 CHAN 14BIT 28SSOPN/A -
AFE1103E

DIGITAL SLIC, 1-FUNC, CMOSBurr Brown -
AFE1103E/1K

IC AFE 1 CHAN 14BIT 48SSOPN/A -
AFE1105E

DIGITAL SLIC, 1-FUNC, CMOSBurr Brown -
AFE1115E-1/1K

DIGITAL SLIC, 1-FUNC, PDSO56N/A -
AFE1103E

IC AFE 1 CHAN 14BIT 48SSOPN/A -
AFE1115E/1K

IC AFE 1 CHAN 14BIT 56SSOPN/A -
AFE1124E-1

IC HDSL ANALOG FRONT END 28SSOPN/A -
AFE1124E

DIGITAL SLIC, 1-FUNCBurr Brown -
AFE1104EG4

IC AFE 1 CHAN 14BIT 48SSOPN/A -
AFE1115E-1

IC ANALOG FRONT END 56-SSOPN/A -
AFE1103E/1KG4

IC AFE 1 CHAN 14BIT 48SSOPN/A -
AFE1104E/1KG4

IC AFE 1 CHAN 14BIT 48SSOPN/A