ADS820U/1K
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | ADS820U/1K |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Burr Brown |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 10BIT PIPELINED 28SOIC |
| Πακέτο | 28-SOIC |
| Σε απόθεμα | 16759 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 45 |
|---|
| $2.483 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Burr Brown.Έχουμε τα 16759 κομμάτια του Burr Brown ADS820U/1K σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 5V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 5V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 28-SOIC |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 20M |
| Τύπος αναφοράς | External, Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Πακέτο | Bulk |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 1 |
| Αριθμός Bits | 10 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Differential, Single Ended |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | Parallel |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αρχιτεκτονική | Pipelined |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
ADS8201IRGER

IC ADC 12BIT SAR 24VQFNN/A -
ADS822E/1KG4

IC 10-B 40MHZ PGM REF ADC 28SSOPN/A -
ADS820U

IC ADC 10BIT PIPELINED 28SOICBurr Brown -
ADS820U/1KG4

IC ADC 10BIT PIPELINED 28SOICN/A -
ADS8201IRGET

IC ADC 12BIT SAR 24VQFNN/A -
ADS822E/1K

IC ADC 10BIT PIPELINED 28SSOPN/A -
ADS820U/1K

IC ADC 10BIT PIPELINED 28SOICN/A -
ADS8167IRHBR

IC ADC 16BIT SAR 32VQFNN/A -
ADS8167IRHBT

IC ADC 16BIT SAR 32VQFNN/A -
ADS821U-1

ADC, PROPRIETARY METHOD, 10 BIT,N/A -
ADS820UG4

IC 10 BIT 20MHZ 28-SOICN/A -
ADS820U

IC ADC 10BIT PIPELINED 28SOICN/A -
ADS822E

IC ADC 10BIT PIPELINED 28SSOPN/A -
ADS8168IRHBR

IC ADC 16BIT SAR 32VQFNN/A -
ADS821UG4

IC 10BIT SMPL ADC 28-SOICN/A -
ADS821E

IC ADC 10BIT 28SSOPBurr Brown -
ADS821U

IC ADC 10BIT PIPELINED 28SOICN/A -
ADS821U

IC ADC 10BIT PIPELINED 28SOICBurr Brown -
ADS8168EVM-PDK

DEVELOPMENT DATA ACQUISITIONN/A -
ADS8168IRHBT

IC ADC 16BIT SAR 32VQFNN/A