ADS7817UC
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | ADS7817UC |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Burr Brown |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 12BIT SAR 8SOIC |
| Πακέτο | 8-SOIC |
| Σε απόθεμα | 53354 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 164 |
|---|
| $0.737 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Burr Brown.Έχουμε τα 53354 κομμάτια του Burr Brown ADS7817UC σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 5V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 5V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 8-SOIC |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 200k |
| Τύπος αναφοράς | External |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Πακέτο | Bulk |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 1 |
| Αριθμός Bits | 12 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Differential |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | SPI |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ADS7817 |
| Αρχιτεκτονική | SAR |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
ADS7817UC

IC ADC 12BIT SAR 8SOICN/A -
ADS7818E/250

IC ADC 12BIT SAR 8VSSOPN/A -
ADS7817U

IC ADC 12BIT SAR 8SOICN/A -
ADS7817UBG4

IC ADC 12BIT SAR 8SOICN/A -
ADS7817UG4

IC ADC 12BIT SAR 8SOICN/A -
ADS7817UB

IC ADC 12BIT SAR 8SOICN/A -
ADS7817U/2K5G4

IC ADC 12BIT SAR 8SOICN/A -
ADS7817UC/2K5

IC ADC 12BIT SAR 8SOICN/A -
ADS7818EB/2K5

IC ADC 12BIT SAR 8VSSOPN/A -
ADS7817PB

IC 12-BIT 200KHZ BIPOL A/D 8-DIPN/A -
ADS7817UB/2K5

IC ADC 12BIT SAR 8SOICN/A -
ADS7818EB/2K5G4

IC ADC 12BIT SAR 8VSSOPN/A -
ADS7818EB/250

IC ADC 12BIT SAR 8VSSOPN/A -
ADS7818E/2K5

IC ADC 12BIT SAR 8VSSOPN/A -
ADS7818E/250G4

IC ADC 12BIT SAR 8VSSOPN/A -
ADS7817PC

IC 12-BIT 200KHZ BIPOL A/D 8-DIPN/A -
ADS7818EB/250G4

IC ADC 12BIT SAR 8VSSOPN/A -
ADS7818E/2K5G4

IC ADC 12BIT SAR 8VSSOPN/A -
ADS7817UB-BB

ADC, SUCCESSIVE APPROXIMATION, 1Burr Brown -
ADS7817U/2K5

IC ADC 12BIT SAR 8SOICN/A