ADS1286U
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | ADS1286U |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Burr Brown |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 12BIT SAR 8SOIC |
| Πακέτο | 8-SOIC |
| Σε απόθεμα | 3882 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Burr Brown.Έχουμε τα 3882 κομμάτια του Burr Brown ADS1286U σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 4.5V ~ 5.25V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 4.5V ~ 5.25V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 8-SOIC |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 20k |
| Τύπος αναφοράς | External |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Πακέτο | Bulk |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 1 |
| Αριθμός Bits | 12 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Differential |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | SPI |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αρχιτεκτονική | SAR |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
ADS1286U

IC ADC 12BIT SAR 8SOICN/A -
ADS1286PL

IC ADC 12BIT SAR 8DIPN/A -
ADS1286PK

IC ADC 12BIT SAR 8DIPN/A -
ADS1286PG4

IC ADC 12BIT SAR 8DIPN/A -
ADS1286PL

IC ADC 12BIT SAR 8DIPBurr Brown -
ADS1286UA

ADS1286 12-BIT MICROPOWER SAMPLIBurr Brown -
ADS1286PC

IC ADC 12BIT SAR 8DIPN/A -
ADS1286PB

IC ADC 12BIT SAR 8DIPBurr Brown -
ADS1286PC

IC ADC 12BIT SAR 8DIPBurr Brown -
ADS1286UA

IC ADC 12BIT SAR 8SOICN/A -
ADS1286UA/2K5G4

IC ADC 12BIT SAR 8SOICN/A -
ADS1286UA/2K5

IC ADC 12BIT SAR 8SOICN/A -
ADS1286UAG4

IC ADC 12BIT SAR 8SOICN/A -
ADS1286U/2K5G4

IC ADC 12BIT SAR 8SOICN/A -
ADS1286PAG4

IC ADC 12BIT SAR 8DIPN/A -
ADS1286UB

IC ADC 12BIT SAR 8SOICBurr Brown -
ADS1286UB

IC ADC 12BIT SAR 8SOICN/A -
ADS1286U/2K5

IC ADC 12BIT SAR 8SOICN/A -
ADS1286PB

IC ADC 12BIT SAR 8DIPN/A -
ADS1286U-TI

ADC, SUCCESSIVE APPROXIMATION, 1N/A