LTC6992IS6-1#TRPBF
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | LTC6992IS6-1#TRPBF |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC OSC SILICON PROG TSOT23-6 |
| Πακέτο | TSOT-23-6 |
| Σε απόθεμα | 28870 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Mult Dev Wafer Chgs 30/Jun/2020LTC6992-1/2/3/4Rarely Asked Questions—Issue 162Tape and Reel Packaging |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 10 | 25 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| $2.423 | $2.176 | $2.057 | $1.783 | $1.691 | $1.518 | $1.294 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc..Έχουμε τα 28870 κομμάτια του Analog Devices Inc. LTC6992IS6-1#TRPBF σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.25V ~ 5.5V |
| Τύπος | Oscillator, Silicon |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | TSOT-23-6 |
| Σειρά | TimerBlox® |
| Συσκευασία / υπόθεση | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Συχνότητα | 3.81Hz ~ 1MHz |
| Τρέχουσες - Προμήθεια | 365 µA |
| Κόμης | - |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | LTC6992 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
LTC6992HS6-4#WTRPBF

TIMERBLOX: V-CONTROLLED PULSE WIAnalog Devices Inc. -
LTC6992MPS6-1#TRPBF

IC OSC SILICON PROG TSOT23-6Analog Devices Inc. -
LTC6992IDCB-2#TRPBF

IC OSC SILICON PROG 6-DFNAnalog Devices Inc. -
LTC6992IS6-2#TRMPBF

IC OSC SILICON PROG TSOT23-6Analog Devices Inc. -
LTC6992IS6-2#TRPBF

IC OSC SILICON PROG TSOT23-6Analog Devices Inc. -
LTC6992IDCB-4#TRMPBF

IC OSC SILICON PROG 6-DFNAnalog Devices Inc. -
LTC6992IS6-3#TRMPBF

IC OSC SILICON PROG TSOT23-6Analog Devices Inc. -
LTC6992IS6-4#TRPBF

IC OSC SILICON PROG TSOT23-6Analog Devices Inc. -
LTC6992IS6-3#TRPBF

IC OSC SILICON PROG TSOT23-6Analog Devices Inc. -
LTC6992IDCB-2#TRMPBF

IC OSC SILICON PROG 6-DFNAnalog Devices Inc. -
LTC6992MPS6-2#TRPBF

IC OSC SILICON PROG TSOT23-6Analog Devices Inc. -
LTC6992IDCB-3#TRMPBF

IC OSC SILICON PROG 6-DFNAnalog Devices Inc. -
LTC6992MPS6-2#TRMPBF

IC OSC SILICON PROG TSOT23-6Analog Devices Inc. -
LTC6992MPS6-1#TRMPBF

IC OSC SILICON PROG TSOT23-6Analog Devices Inc. -
LTC6992IDCB-4#TRPBF

IC OSC SILICON PROG 6-DFNAnalog Devices Inc. -
LTC6992IS6-4#TRMPBF

IC OSC SILICON PROG TSOT23-6Analog Devices Inc. -
LTC6992IDCB-1#TRPBF

IC OSC SILICON PROG 6-DFNAnalog Devices Inc. -
LTC6992IDCB-3#TRPBF

IC OSC SILICON PROG 6-DFNAnalog Devices Inc. -
LTC6992IDCB-1#TRMPBF

IC OSC SILICON PROG 6-DFNAnalog Devices Inc. -
LTC6992IS6-1#TRMPBF

IC OSC SILICON PROG TSOT23-6Analog Devices Inc.
