LTC6905MPS5#TRMPBF
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | LTC6905MPS5#TRMPBF |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC OSC SILICON PROG TSOT23-5 |
| Πακέτο | TSOT-23-5 |
| Σε απόθεμα | 14455 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | LTC6905Tape and Reel Packaging |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 10 |
|---|---|
| $3.522 | $3.3 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc..Έχουμε τα 14455 κομμάτια του Analog Devices Inc. LTC6905MPS5#TRMPBF σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.7V ~ 5.5V |
| Τύπος | Oscillator, Silicon |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | TSOT-23-5 |
| Σειρά | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 125°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Συχνότητα | 17MHz ~ 170MHz |
| Τρέχουσες - Προμήθεια | 14 mA |
| Κόμης | - |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | LTC6905 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
LTC6905IS5-133#TRPBF

IC OSC SILICON 133MHZ TSOT23-5Analog Devices Inc. -
LTC6905IS5-100#TRMPBF

IC OSC SILICON 100MHZ TSOT23-5Analog Devices Inc. -
LTC6905IS5#TRPBF

LTC6905 - 17MHz to 170MHz ResistLinear Technology -
LTC6905IS5-133#TRMPBF

IC OSC SILICON 133MHZ TSOT23-5Analog Devices Inc. -
LTC6905IS5-100#TRPBF

IC OSC SILICON 100MHZ TSOT23-5Analog Devices Inc. -
LTC6906HS6#TRPBF

IC OSC SILICON PROG TSOT23-6Analog Devices Inc. -
LTC6905IS5-96#TRMPBF

IC OSC SILICON 96MHZ TSOT23-5Analog Devices Inc. -
LTC6906IS6#TRMPBF

IC OSC SILICON PROG TSOT23-6Analog Devices Inc. -
LTC6906HS6#TRM

IC OSC SILICON PROG TSOT23-6Analog Devices Inc. -
LTC6906IS6#TRM

LTC6906 - 10KHZ TO 1MHZ RESISTORLinear Technology -
LTC6906HS6#TR

IC OSC SILICON PROG TSOT23-6Analog Devices Inc. -
LTC6906CS6#TRPBF

IC OSC SILICON PROG TSOT23-6Analog Devices Inc. -
LTC6905MPS5#TRPBF

IC OSC SILICON PROG TSOT23-5Analog Devices Inc. -
LTC6905IS5-100#PBF

LTC6905 - 17MHZ TO 170MHZ RESISTLinear Technology -
LTC6905IS5-80#TRMPBF

IC OSC SILICON 80MHZ TSOT23-5Analog Devices Inc. -
LTC6905IS5-96#TRPBF

IC OSC SILICON 96MHZ TSOT23-5Analog Devices Inc. -
LTC6905IS5-80#TRPBF

IC OSC SILICON 80MHZ TSOT23-5Analog Devices Inc. -
LTC6906CS6#TRMPBF

IC OSC SILICON PROG TSOT23-6Analog Devices Inc. -
LTC6906IS6#TRM

IC OSC SILICON PROG TSOT23-6Analog Devices Inc. -
LTC6906HS6#TRMPBF

IC OSC SILICON PROG TSOT23-6Analog Devices Inc.
