LTC6903CMS8#PBF
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | LTC6903CMS8#PBF |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC OSC SILICON PROG 8-MSOP |
| Πακέτο | 8-MSOP |
| Σε απόθεμα | 31632 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Cylindrical Battery HoldersCylindrical Battery Holders |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 10 | 25 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| $2.632 | $2.363 | $2.234 | $1.936 | $1.837 | $1.648 | $1.405 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc..Έχουμε τα 31632 κομμάτια του Analog Devices Inc. LTC6903CMS8#PBF σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.7V ~ 5.5V |
| Τύπος | Oscillator, Silicon |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 8-MSOP |
| Σειρά | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118', 3.00mm Width) |
| Πακέτο | Tube |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Συχνότητα | 1kHz ~ 68MHz |
| Τρέχουσες - Προμήθεια | 7 mA |
| Κόμης | - |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | LTC6903 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
LTC6904IMS8#PBF

IC OSC SILICON PROG 8-MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC6904CMS8#TRPBF

IC OSC SILICON PROG 8-MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC6900CS5#TRMPBF

IC OSC SILICON PROG TSOT23-5Analog Devices Inc. -
LTC6902IMS#TRPBF

IC OSC SILICON PROG 10MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC6904CMS8#PBF

IC OSC SILICON PROG 8-MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC6903IMS8#TRPBF

IC OSC SILICON PROG 8-MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC6900CS5#TRPBF

IC OSC SILICON PROG TSOT23-5Analog Devices Inc. -
LTC6820IUD#TRPBF

IC INTERFACE SPECIALIZED 16QFNAnalog Devices Inc. -
LTC6820IUD#PBF

IC INTERFACE SPECIALIZED 16QFNAnalog Devices Inc. -
LTC6904HMS8#PBF

IC OSC SILICON PROG 8-MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC6903HMS8#PBF

IC OSC SILICON PROG 8-MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC6900IS5#TRMPBF

IC OSC SILICON PROG TSOT23-5Analog Devices Inc. -
LTC6902CMS#PBF

IC OSC SILICON PROG 10MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC6903HMS8#TRPBF

IC OSC SILICON PROG 8-MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC6904HMS8#TRPBF

IC OSC SILICON PROG 8-MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC6902IMS#PBF

IC OSC SILICON PROG 10MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC6903IMS8#PBF

IC OSC SILICON PROG 8-MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC6902CMS#TRPBF

IC OSC SILICON PROG 10MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC6903CMS8#TRPBF

IC OSC SILICON PROG 8-MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC6900IS5#TRPBF

IC OSC SILICON PROG TSOT23-5Analog Devices Inc.
