LTC2453CTS8#TRPBF
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | LTC2453CTS8#TRPBF |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 16BIT SIG-DELTA TSOT23-8 |
| Πακέτο | TSOT-23-8 |
| Σε απόθεμα | 50785 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Cylindrical Battery HoldersMaterial Declaration LTC2453CTS8#TRPBFTape and Reel Packaging |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 2500 |
|---|
| $0.905 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc..Έχουμε τα 50785 κομμάτια του Analog Devices Inc. LTC2453CTS8#TRPBF σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 2.7V ~ 5.5V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 2.7V ~ 5.5V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | TSOT-23-8 |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 60 |
| Τύπος αναφοράς | External |
| Αναλογία - S / H: ADC | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | SOT-23-8 Thin, TSOT-23-8 |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 1 |
| Αριθμός Bits | 16 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Differential |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | I²C |
| Διαμόρφωση | ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | LTC2453 |
| Αρχιτεκτονική | Sigma-Delta |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
LTC2460CDD#TRPBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12DFNAnalog Devices Inc. -
LTC2452ITS8#TRPBF

IC ADC 16BIT SIG-DELTA TSOT23-8Analog Devices Inc. -
LTC2453IDDB#TRMPBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 8DFNAnalog Devices Inc. -
LTC2452CDDB#TRPBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 8DFNAnalog Devices Inc. -
LTC2460CMS#PBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2460CDD#PBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12DFNAnalog Devices Inc. -
LTC2453ITS8#TRPBF

IC ADC 16BIT SIG-DELTA TSOT23-8Analog Devices Inc. -
LTC2453CDDB#TRPBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 8DFNAnalog Devices Inc. -
LTC2460IDD#TRPBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12DFNAnalog Devices Inc. -
LTC2453IDDB#TRPBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 8DFNAnalog Devices Inc. -
LTC2452ITS8#TRMPBF

IC ADC 16BIT SIG-DELTA TSOT23-8Analog Devices Inc. -
LTC2452IDDB#TRPBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 8DFNAnalog Devices Inc. -
LTC2452CTS8#TRMPBF

IC ADC 16BIT SIG-DELTA TSOT23-8Analog Devices Inc. -
LTC2452IDDB#TRMPBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 8DFNAnalog Devices Inc. -
LTC2453CDDB#TRMPBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 8DFNAnalog Devices Inc. -
LTC2460IDD#PBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12DFNAnalog Devices Inc. -
LTC2453CTS8#TRMPBF

IC ADC 16BIT SIG-DELTA TSOT23-8Analog Devices Inc. -
LTC2452CTS8#TRPBF

IC ADC 16BIT SIG-DELTA TSOT23-8Analog Devices Inc. -
LTC2453ITS8#TRMPBF

IC ADC 16BIT SIG-DELTA TSOT23-8Analog Devices Inc. -
LTC2460CMS#TRPBF

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 12MSOPAnalog Devices Inc.
