LTC2445CUHF#TRPBF
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | LTC2445CUHF#TRPBF |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 38QFN |
| Πακέτο | 38-QFN (5x7) |
| Σε απόθεμα | 9646 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Cylindrical Battery HoldersCylindrical Battery HoldersMaterial Declaration LTC2445CUHF#TRPBFTape and Reel Packaging |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 10 | 25 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|
| $6.346 | $5.833 | $5.591 | $4.927 | $4.685 | $4.383 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc..Έχουμε τα 9646 κομμάτια του Analog Devices Inc. LTC2445CUHF#TRPBF σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 5V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 5V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 38-QFN (5x7) |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 8k |
| Τύπος αναφοράς | External |
| Αναλογία - S / H: ADC | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | 38-WFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 4, 8 |
| Αριθμός Bits | 24 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Differential, Single Ended |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | SPI |
| Διαμόρφωση | MUX-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | LTC2445 |
| Αρχιτεκτονική | Sigma-Delta |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
LTC2444CUHF#PBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 38QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2446IUHF#TRPBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 38QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2445CUHF#PBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 38QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2447CUHF#PBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 38QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2446CUHF#PBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 38QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2444IUHF

LTC2444 - 24-BIT HIGH SPEED 8-/1Linear Technology -
LTC2442IG#TRPBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 36SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2445IUHF#PBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 38QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2444CUHF#TRPBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 38QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2444IUHF#PBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 38QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2447CUHF#TRPBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 38QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2442CG#PBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 36SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2442CG#TRPBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 36SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2444IUHF#TRPBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 38QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2442IG#PBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 36SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2446IUHF#PBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 38QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2447IUHF#PBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 38QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2445IUHF#TRPBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 38QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2447IUHF#TRPBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 38QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2446CUHF#TRPBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 38QFNAnalog Devices Inc.
