LTC2412IGN#PBF
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | LTC2412IGN#PBF |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 16SSOP |
| Πακέτο | 16-SSOP |
| Σε απόθεμα | 9165 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | LTC2412Mult Dev 11/Oct/2022LTC241y series 05/Jun/2015Material Declaration LTC2412IGN#PBF |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 10 | 25 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| $5.571 | $5.122 | $4.91 | $4.326 | $4.114 | $3.848 | $3.756 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc..Έχουμε τα 9165 κομμάτια του Analog Devices Inc. LTC2412IGN#PBF σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 2.7V ~ 5.5V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 2.7V ~ 5.5V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 16-SSOP |
| Σειρά | microPOWER™ |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 7.5 |
| Τύπος αναφοράς | External |
| Αναλογία - S / H: ADC | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | 16-SSOP (0.154', 3.90mm Width) |
| Πακέτο | Tube |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 2 |
| Αριθμός Bits | 24 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Differential |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | SPI |
| Διαμόρφωση | MUX-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | LTC2412 |
| Αρχιτεκτονική | Sigma-Delta |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
LTC2411-1IMS#PBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 10MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2414IGN#TRPBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 28SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2412CGN#PBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 16SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2413CGN#TRPBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 16SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2414IGN#PBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 28SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2411-1CMS#TRPBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 10MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2412IGN#TRPBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 16SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2413IGN#TRPBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 16SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2411IMS#TRPBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 10MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2413CGN#PBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 16SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2411-1CMS#PBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 10MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2413IGN#PBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 16SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2411CMS#TRPBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 10MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2414CGN#PBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 28SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2415-1CGN#PBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 16SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2414CGN#TRPBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 28SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2411-1IMS#TRPBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 10MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2411IMS#PBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 10MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2412CGN#TRPBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 16SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2411CMS#PBF

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 10MSOPAnalog Devices Inc.
