LTC2389ILX-16
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | LTC2389ILX-16 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 16BIT SAR 48LQFP |
| Πακέτο | 48-LQFP (7x7) |
| Σε απόθεμα | 6237 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Mult Devices OBS 30/Apr/2018 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc..Έχουμε τα 6237 κομμάτια του Analog Devices Inc. LTC2389ILX-16 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 4.75V ~ 5.25V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 4.75V ~ 5.25V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 48-LQFP (7x7) |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 2.5M |
| Τύπος αναφοράς | External, Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 48-LQFP |
| Πακέτο | Tube |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 1 |
| Αριθμός Bits | 16 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Differential, Pseudo-Differential |
| Χαρακτηριστικά | Selectable Address |
| Διασύνδεση δεδομένων | SPI, Parallel |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αρχιτεκτονική | SAR |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
LTC2389IUK-18#TRPBF

IC ADC 18BIT SAR 48QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2389HLX-16#PBF

IC ADC 16BIT SAR 48LQFPAnalog Devices Inc. -
LTC2389ILX-16#PBF

IC ADC 16BIT SAR 48LQFPAnalog Devices Inc. -
LTC2389CUK-18

IC ADC 18BIT SAR 48QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2389IUK-16#PBF

IC ADC 16BIT SAR 48QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2389CUK-16#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 48QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2389IUK-16

IC ADC 16BIT SAR 48QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2389CUK-18#TRPBF

IC ADC 18BIT SAR 48QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2389ILX-18

IC ADC 18BIT SAR 48LQFPAnalog Devices Inc. -
LTC2389IUK-16#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 48QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2389IUK-18

IC ADC 18BIT SAR 48QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2389CUK-16#PBF

IC ADC 16BIT SAR 48QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2389HLX-18

IC ADC 18BIT SAR 48LQFPAnalog Devices Inc. -
LTC2389CUK-18#PBF

IC ADC 18BIT SAR 48QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2389IUK-18#PBF

IC ADC 18BIT SAR 48QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2389CUK-16

IC ADC 16BIT SAR 48QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2389ILX-18#PBF

IC ADC 18BIT SAR 48LQFPAnalog Devices Inc. -
LTC2389HLX-18#PBF

IC ADC 18BIT SAR 48LQFPAnalog Devices Inc. -
LTC2389HLX-16

IC ADC 16BIT SAR 48LQFPAnalog Devices Inc. -
LTC2391CLX-16

IC ADC 16BIT SAR 48LQFPAnalog Devices Inc.
