LTC2367CDE-18#PBF
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | LTC2367CDE-18#PBF |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 18BIT SAR 16DFN |
| Πακέτο | 16-DFN (4x3) |
| Σε απόθεμα | 2503 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Cylindrical Battery Holders |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 91 |
|---|
| $12.941 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc..Έχουμε τα 2503 κομμάτια του Analog Devices Inc. LTC2367CDE-18#PBF σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 2.375V ~ 2.625V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 2.375V ~ 2.625V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 16-DFN (4x3) |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 500k |
| Τύπος αναφοράς | External |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 16-WFDFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tube |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 1 |
| Αριθμός Bits | 18 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Pseudo-Differential |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | SPI |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | LTC2367 |
| Αρχιτεκτονική | SAR |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
LTC2366ITS8#TRPBF

IC ADC 12BIT SAR TSOT23-8Analog Devices Inc. -
LTC2367HMS-16#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 16MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2367HMS-16#PBF

IC ADC 16BIT SAR 16MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2367IDE-16#PBF

IC ADC 16BIT SAR 16DFNAnalog Devices Inc. -
LTC2366IS6#TRMPBF

IC ADC 12BIT SAR TSOT23-6Analog Devices Inc. -
LTC2367CDE-18#PBF

IC ADC 18BIT SAR 16DFNLinear Technology -
LTC2367CMS-18#TRPBF

IC ADC 18BIT SAR 16MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2366HTS8#TRPBF

IC ADC 12BIT SAR TSOT23-8Analog Devices Inc. -
LTC2367CDE-18#TRPBF

IC ADC 18BIT SAR 16DFNAnalog Devices Inc. -
LTC2367HMS-18#PBF

IC ADC 18BIT SAR 16MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2367CDE-16#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 16DFNAnalog Devices Inc. -
LTC2367CMS-18#PBF

IC ADC 18BIT SAR 16MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2367CMS-16#PBF

IC ADC 16BIT SAR 16MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2366ITS8#TRMPBF

IC ADC 12BIT SAR TSOT23-8Analog Devices Inc. -
LTC2366HTS8#TRMPBF

IC ADC 12BIT SAR TSOT23-8Linear Technology -
LTC2367HMS-18#TRPBF

IC ADC 18BIT SAR 16MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2367CMS-16#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 16MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2367CDE-16#PBF

IC ADC 16BIT SAR 16DFNAnalog Devices Inc. -
LTC2366ITS8

IC ADC 12BIT SAR TSOT23-8Analog Devices Inc. -
LTC2366IS6#TRPBF

IC ADC 12BIT SAR TSOT23-6Analog Devices Inc.
