LTC2364IDE-16#TRPBF
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | LTC2364IDE-16#TRPBF |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 16BIT SAR 16DFN |
| Πακέτο | 16-DFN (4x3) |
| Σε απόθεμα | 5540 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | LTC2364-16 DatasheetTape and Reel Packaging |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 2500 |
|---|
| $6.523 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc..Έχουμε τα 5540 κομμάτια του Analog Devices Inc. LTC2364IDE-16#TRPBF σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 2.375V ~ 2.625V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 2.375V ~ 2.625V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 16-DFN (4x3) |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 250k |
| Τύπος αναφοράς | External |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 16-WFDFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 1 |
| Αριθμός Bits | 16 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Pseudo-Differential |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | SPI |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | LTC2364 |
| Αρχιτεκτονική | SAR |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
LTC2364CMS-16#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 16MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2364CMS-18#PBF

IC ADC 18BIT SAR 16MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2364IDE-18#TRPBF

IC ADC 18BIT SAR 16DFNAnalog Devices Inc. -
LTC2365CS6#TRMPBF

IC ADC 12BIT SAR TSOT23-6Linear Technology -
LTC2364CMS-16#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 16MSOPLinear Technology -
LTC2364IDE-16#PBF

IC ADC 16BIT SAR 16DFNAnalog Devices Inc. -
LTC2365CS6#TRPBF

IC ADC 12BIT SAR TSOT23-6Analog Devices Inc. -
LTC2364IMS-16#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 16MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2364IDE-18#PBF

IC ADC 18BIT SAR 16DFNAnalog Devices Inc. -
LTC2364HMS-16#PBF

IC ADC 16BIT SAR 16MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2365CS6#TRMPBF

IC ADC 12BIT SAR TSOT23-6Analog Devices Inc. -
LTC2364HMS-18#PBF

IC ADC 18BIT SAR 16MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2364IMS-16#PBF

IC ADC 16BIT SAR 16MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2364CMS-18#TRPBF

IC ADC 18BIT SAR 16MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2364IMS-18#TRPBF

IC ADC 18BIT SAR 16MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2364IMS-18#PBF

IC ADC 18BIT SAR 16MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2364CMS-16#PBF

IC ADC 16BIT SAR 16MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2365CTS8

IC ADC 12BIT SAR TSOT23-8Analog Devices Inc. -
LTC2364HMS-16#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 16MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC2364HMS-18#TRPBF

IC ADC 18BIT SAR 16MSOPAnalog Devices Inc.
