LTC2323IUFD-16#PBF
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | LTC2323IUFD-16#PBF |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 16BIT SAR 28QFN |
| Πακέτο | 28-QFN (4x5) |
| Σε απόθεμα | 3539 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | 2.73KHzThe Many Uses of a 200 mA Precision Voltage RefereLTC2323-16 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 10 | 25 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|---|
| $14.131 | $13.033 | $12.447 | $11.129 | $10.617 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc..Έχουμε τα 3539 κομμάτια του Analog Devices Inc. LTC2323IUFD-16#PBF σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 1.71V ~ 2.63V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 3.13V ~ 3.47V, 5V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 28-QFN (4x5) |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 5M |
| Τύπος αναφοράς | External, Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tube |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 2 |
| Αριθμός Bits | 16 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 2 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Differential, Pseudo-Differential |
| Χαρακτηριστικά | Simultaneous Sampling |
| Διασύνδεση δεδομένων | LVDS - Serial, Serial |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | LTC2323 |
| Αρχιτεκτονική | SAR |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
LTC2324CUKG-16#PBF

IC ADC 16BIT SAR 52QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2324CUKG-12#PBF

IC ADC 12BIT SAR 52QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2323IUFD-12#PBF

LTC2323-12 - Dual, 12-Bit, 5MspsLinear Technology -
LTC2323IUFD-12#PBF

IC ADC 12BIT SAR 28QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2324CUKG-12#TRPBF

IC ADC 12BIT SAR 52QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2323IUFD-16#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 28QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2323HUFD-14#TRPBF

IC ADC 14BIT SAR 28QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2324CUKG-14#PBF

IC ADC 14BIT SAR 52QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2324CUKG-14#TRPBF

IC ADC 14BIT SAR 52QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2323IUFD-14#TRPBF

IC ADC 14BIT SAR 28QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2323IUFD-12#TRPBF

IC ADC 12BIT SAR 28QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2324HUKG-14#PBF

IC ADC 14BIT SAR 52QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2324HUKG-12#PBF

IC ADC 12BIT SAR 52QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2324CUKG-16#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 52QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2323HUFD-14#PBF

IC ADC 14BIT SAR 28QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2323HUFD-16#PBF

IC ADC 16BIT SAR 28QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2324HUKG-12#TRPBF

IC ADC 12BIT SAR 52QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2323IUFD-14#PBF

IC ADC 14BIT SAR 28QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2323HUFD-14#PBF

IC ADC 14BIT SAR 28QFNLinear Technology -
LTC2323HUFD-16#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 28QFNAnalog Devices Inc.
