LTC2268IUJ-12#TRPBF
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | LTC2268IUJ-12#TRPBF |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 12BIT PIPELINED 40QFN |
| Πακέτο | 40-QFN (6x6) |
| Σε απόθεμα | 1619 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Cylindrical Battery HoldersTop Mark QFN (6x6) Package 30/Sep/2013Tape and Reel Packaging |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 2000 |
|---|
| $23.031 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc..Έχουμε τα 1619 κομμάτια του Analog Devices Inc. LTC2268IUJ-12#TRPBF σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 1.7V ~ 1.9V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 1.7V ~ 1.9V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 40-QFN (6x6) |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 125M |
| Τύπος αναφοράς | External, Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 40-WFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 2 |
| Αριθμός Bits | 12 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 2 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Differential |
| Χαρακτηριστικά | Simultaneous Sampling |
| Διασύνδεση δεδομένων | LVDS - Serial |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | LTC2268 |
| Αρχιτεκτονική | Pipelined |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
LTC2269CUK#PBF

IC ADC 16BIT PIPELINED 48QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2267IUJ-14#PBF

IC ADC 14BIT PIPELINED 40QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2268CUJ-12

IC ADC 12BIT PIPELINED 40QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2268CUJ-14#TRPBF

IC ADC 14BIT PIPELINED 40QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2268CUJ-14

IC ADC 14BIT PIPELINED 40QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2269IUK#PBF

IC ADC 16BIT PIPELINED 48QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2268IUJ-12

IC ADC 12BIT PIPELINED 40QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2267IUJ-14#TRPBF

IC ADC 14BIT PIPELINED 40QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2270CUP

IC ADC 16BIT PIPELINED 64QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2268IUJ-14#TRPBF

IC ADC 14BIT PIPELINED 40QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2268IUJ-14#PBF

IC ADC 14BIT PIPELINED 40QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2268IUJ-14

IC ADC 14BIT PIPELINED 40QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2268CUJ-14#PBF

IC ADC 14BIT PIPELINED 40QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2269IUK

IC ADC 16BIT PIPELINED 48QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2268CUJ-12#PBF

IC ADC 12BIT PIPELINED 40QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2269IUK#TRPBF

IC ADC 16BIT PIPELINED 48QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2268CUJ-12#TRPBF

IC ADC 12BIT PIPELINED 40QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2269CUK#TRPBF

IC ADC 16BIT PIPELINED 48QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2268IUJ-12#PBF

IC ADC 12BIT PIPELINED 40QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2269CUK

IC ADC 16BIT PIPELINED 48QFNAnalog Devices Inc.
