LTC2258CUJ-12
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | LTC2258CUJ-12 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 12BIT PIPELINED 40QFN |
| Πακέτο | 40-QFN (6x6) |
| Σε απόθεμα | 4867 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Mult Devices OBS 30/Apr/2018 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc..Έχουμε τα 4867 κομμάτια του Analog Devices Inc. LTC2258CUJ-12 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 1.7V ~ 1.9V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 1.7V ~ 1.9V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 40-QFN (6x6) |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 65M |
| Τύπος αναφοράς | External, Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 40-WFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tube |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 1 |
| Αριθμός Bits | 12 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Differential |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | Parallel |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αρχιτεκτονική | Pipelined |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
LTC2258CUJ-14#TRPBF

IC ADC 14BIT PIPELINED 40QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2257CUJ-14

IC ADC 14BIT PIPELINED 40QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2258CUJ-14#PBF

IC ADC 14BIT PIPELINED 40QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2258IUJ-12#PBF

IC ADC 12BIT PIPELINED 40QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2257CUJ-14#PBF

IC ADC 14BIT PIPELINED 40QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2258CUJ-12#PBF

IC ADC 12BIT PIPELINED 40QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2258CUJ-12#TRPBF

IC ADC 12BIT PIPELINED 40QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2258IUJ-12

IC ADC 12BIT PIPELINED 40QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2258IUJ-12#TRPBF

IC ADC 12BIT PIPELINED 40QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2258CUJ-14

IC ADC 14BIT PIPELINED 40QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2257IUJ-12

IC ADC 12BIT PIPELINED 40QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2257CUJ-12#TRPBF

IC ADC 12BIT PIPELINED 40QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2257IUJ-14

IC ADC 14BIT PIPELINED 40QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2257IUJ-14#TRPBF

IC ADC 14BIT PIPELINED 40QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2257IUJ-12#PBF

IC ADC 12BIT PIPELINED 40QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2257CUJ-14#TRPBF

IC ADC 14BIT PIPELINED 40QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2258IUJ-14#PBF

IC ADC 14BIT PIPELINED 40QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2258IUJ-14

IC ADC 14BIT PIPELINED 40QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2257IUJ-14#PBF

IC ADC 14BIT PIPELINED 40QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2257IUJ-12#TRPBF

IC ADC 12BIT PIPELINED 40QFNAnalog Devices Inc.
