LTC2144CUP-12#PBF
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | LTC2144CUP-12#PBF |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 12BIT PIPELINED 64QFN |
| Πακέτο | 64-QFN (9x9) |
| Σε απόθεμα | 2176 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | LTC2145/44/43-12Mult Dev Marking Chg 18/Jul/2018 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 40 |
|---|
| $21.824 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc..Έχουμε τα 2176 κομμάτια του Analog Devices Inc. LTC2144CUP-12#PBF σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 1.7V ~ 1.9V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 1.7V ~ 1.9V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 64-QFN (9x9) |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 105M |
| Τύπος αναφοράς | External, Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 64-WFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tube |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 2 |
| Αριθμός Bits | 12 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 2 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Differential |
| Χαρακτηριστικά | Simultaneous Sampling |
| Διασύνδεση δεδομένων | LVDS - Parallel, Parallel |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | LTC2144 |
| Αρχιτεκτονική | Pipelined |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
LTC2143CUP-14#TRPBF

IC ADC 14BIT PIPELINED 64QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2143CUP-14

IC ADC 14BIT PIPELINED 64QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2143CUP-14#PBF

IC ADC 14BIT PIPELINED 64QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2144IUP-12#PBF

IC ADC 12BIT PIPELINED 64QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2143IUP-12#PBF

IC ADC 12BIT PIPELINED 64QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2144IUP-14#PBF

IC ADC 14BIT PIPELINED 64QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2144CUP-12

IC ADC 12BIT PIPELINED 64QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2144CUP-12#TRPBF

IC ADC 12BIT PIPELINED 64QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2144CUP-12#PBF

LTC2144-12 - 12-BIT, 105MSPS, 1.Linear Technology -
LTC2144IUP-12#TRPBF

IC ADC 12BIT PIPELINED 64QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2143IUP-12#TRPBF

IC ADC 12BIT PIPELINED 64QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2144IUP-12

IC ADC 12BIT PIPELINED 64QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2143IUP-12

IC ADC 12BIT PIPELINED 64QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2144CUP-14#PBF

IC ADC 14BIT PIPELINED 64QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2144CUP-14#TRPBF

IC ADC 14BIT PIPELINED 64QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2144IUP-14

IC ADC 14BIT PIPELINED 64QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2143IUP-14#TRPBF

IC ADC 14BIT PIPELINED 64QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2143IUP-14

IC ADC 14BIT PIPELINED 64QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2144CUP-14

IC ADC 14BIT PIPELINED 64QFNAnalog Devices Inc. -
LTC2143IUP-14#PBF

IC ADC 14BIT PIPELINED 64QFNAnalog Devices Inc.
