LTC1867AIGN#WTRPBF
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | LTC1867AIGN#WTRPBF |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 16BIT SAR 16SSOP |
| Πακέτο | 16-SSOP |
| Σε απόθεμα | 4112 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Tape and Reel PackagingLTC1863, LTC1867 Datasheet |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 2500 |
|---|
| $8.665 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc..Έχουμε τα 4112 κομμάτια του Analog Devices Inc. LTC1867AIGN#WTRPBF σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 4.75V ~ 5.25V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 4.75V ~ 5.25V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 16-SSOP |
| Σειρά | Automotive, AEC-Q100 |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 200k |
| Τύπος αναφοράς | External, Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 8 |
| Αριθμός Bits | 16 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Differential, Single Ended |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | SPI |
| Διαμόρφωση | MUX-S/H-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | LTC1867 |
| Αρχιτεκτονική | SAR |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
LTC1867LAIGN#WTRPBF

IC ADC 16BIT SAR 16SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1867LAIGN#PBF

IC ADC 16BIT SAR 16SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1867ACGN#PBF

IC ADC 16BIT SAR 16SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1867CGN#PBF

IC ADC 16BIT SAR 16SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1865LIMS#PBF

IC ADC 16BIT SAR 10MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1867LAIGN#WPBF

IC ADC 16BIT SAR 16SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1865LIS8#PBF

IC ADC 16BIT SAR 8SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1867AIGN#PBF

IC ADC 16BIT SAR 16SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1865LCS8#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 8SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1867ACGN#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 16SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1867LACGN#PBF

IC ADC 16BIT SAR 16SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1867LACGN#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 16SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1867AIGN#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 16SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1865LIS8#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 8SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1867IGN#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 16SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1867CGN#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 16SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1865LIMS#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 10MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1867IGN#PBF

IC ADC 16BIT SAR 16SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1865LCS8#PBF

LTC1865 - 16-BIT, 250KSPS DUAL CLinear Technology -
LTC1867LAIGN#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 16SSOPAnalog Devices Inc.
