LTC1864LIMS8#PBF
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | LTC1864LIMS8#PBF |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 16BIT SAR 8MSOP |
| Πακέτο | 8-MSOP |
| Σε απόθεμα | 7750 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | LTC1864L/65LMult Dev Mark Chg 3/Feb/2020Material Declaration LTC1864LIMS8#PBF |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 10 | 25 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|
| $6.508 | $5.982 | $5.734 | $5.052 | $4.804 | $4.494 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc..Έχουμε τα 7750 κομμάτια του Analog Devices Inc. LTC1864LIMS8#PBF σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 2.7V ~ 3.6V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 2.7V ~ 3.6V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 8-MSOP |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 150k |
| Τύπος αναφοράς | External |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Πακέτο | Tube |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 1 |
| Αριθμός Bits | 16 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Differential |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | SPI |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | LTC1864 |
| Αρχιτεκτονική | SAR |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
LTC1864LCS8#PBF

IC ADC 16BIT SAR 8SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1864LAIMS8#PBF

IC ADC 16BIT SAR 8MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1864LIS8#PBF

IC ADC 16BIT SAR 8SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1864LAIS8#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 8SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1865AHMS#PBF

IC ADC 16BIT SAR 10MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1865AHMS#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 10MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1865ACMS#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 10MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1864LCMS8#PBF

IC ADC 16BIT SAR 8MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1864LAIMS8#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 8MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1864LIMS8#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 8MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1864LACS8#PBF

IC ADC 16BIT SAR 8SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1864LACS8#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 8SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1865AIMS#PBF

IC ADC 16BIT SAR 10MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1864LAIS8#PBF

IC ADC 16BIT SAR 8SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1864LCS8#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 8SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1865ACS8#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 8SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1864LIS8#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 8SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1864LCMS8#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 8MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1865ACMS#PBF

IC ADC 16BIT SAR 10MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1865ACS8#PBF

IC ADC 16BIT SAR 8SOICAnalog Devices Inc.
