LTC1799IS5#TRPBF
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | LTC1799IS5#TRPBF |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC OSC SILICON PROG TSOT23-5 |
| Πακέτο | TSOT-23-5 |
| Σε απόθεμα | 35021 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Material Declaration LTC1799IS5#TRPBFTape and Reel Packaging |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 10 | 25 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| $2.499 | $2.244 | $2.122 | $1.839 | $1.745 | $1.565 | $1.334 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc..Έχουμε τα 35021 κομμάτια του Analog Devices Inc. LTC1799IS5#TRPBF σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.7V ~ 5.5V |
| Τύπος | Oscillator, Silicon |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | TSOT-23-5 |
| Σειρά | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Συχνότητα | 1kHz ~ 33MHz |
| Τρέχουσες - Προμήθεια | 7 mA |
| Κόμης | - |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | LTC1799 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
LTC1799HS5#TRPBF

IC OSC SILICON PROG TSOT23-5Analog Devices Inc. -
LTC1821-1AIGW#TRPBF

IC DAC 16BIT V-OUT 36SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1821-1BCGW#PBF

IC DAC 16BIT V-OUT 36SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1799HS5#WTRMPBF

1KHZ TO 33MHZ RES SET SOT-23 OSCAnalog Devices Inc. -
LTC1798CS8-4.1#TRPBF

IC VREF SERIES 0.15% 8SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1798CS8-5#PBF

IC VREF SERIES 0.15% 8SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1798CS8-4.1#PBF

IC VREF SERIES 0.15% 8SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1821-1BCGW#TRPBF

IC DAC 16BIT V-OUT 36SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1799IS5#TRMPBF

IC OSC SILICON PROG TSOT23-5Analog Devices Inc. -
LTC1799CS5#TRPBF

IC OSC SILICON PROG TSOT23-5Analog Devices Inc. -
LTC1821-1BIGW#TRPBF

IC DAC 16BIT V-OUT 36SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1821-1ACGW#PBF

IC DAC 16BIT V-OUT 36SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1821ACGW#PBF

IC DAC 16BIT V-OUT 36SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1799HS5#TRMPBF

IC OSC SILICON PROG TSOT23-5Analog Devices Inc. -
LTC1798CS8-5#TRPBF

IC VREF SERIES 0.15% 8SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1821-1BIGW#PBF

IC DAC 16BIT V-OUT 36SSOPLinear Technology -
LTC1821-1AIGW#PBF

IC DAC 16BIT V-OUT 36SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1799CS5#TRMPBF

IC OSC SILICON PROG TSOT23-5Analog Devices Inc. -
LTC1821-1BIGW#PBF

IC DAC 16BIT V-OUT 36SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1821-1ACGW#TRPBF

IC DAC 16BIT V-OUT 36SSOPAnalog Devices Inc.
