LTC1605AISW#PBF
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | LTC1605AISW#PBF |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 16BIT SAR 28SOIC |
| Πακέτο | 28-SOIC |
| Σε απόθεμα | 2039 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Cylindrical Battery HoldersCylindrical Battery HoldersMaterial Declaration LTC1605AISW#PBF |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 10 | 25 | 100 |
|---|---|---|---|
| $21.941 | $20.469 | $19.611 | $17.772 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc..Έχουμε τα 2039 κομμάτια του Analog Devices Inc. LTC1605AISW#PBF σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 5V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 5V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 28-SOIC |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 100k |
| Τύπος αναφοράς | External, Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 28-SOIC (0.295', 7.50mm Width) |
| Πακέτο | Tube |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 1 |
| Αριθμός Bits | 16 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Single Ended |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | Parallel |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | LTC1605 |
| Αρχιτεκτονική | SAR |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
LTC1605-2IG#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 28SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1605AISW#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 28SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1605-2IN#PBF

IC ADC 16BIT SAR 28DIPAnalog Devices Inc. -
LTC1605CN#PBF

IC ADC 16BIT SAR 28DIPLinear Technology -
LTC1605ACSW#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 28SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1605CSW#PBF

IC ADC 16BIT SAR 28SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1605CSW#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 28SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1605AIN

IC ADC 16BIT 28DIPAnalog Devices Inc. -
LTC1605CG#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 28SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1605IG#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 28SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1605AIG#PBF

IC ADC 16BIT SAR 28SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1605IN#PBF

IC ADC 16BIT SAR 28DIPAnalog Devices Inc. -
LTC1605ACG#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 28SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1605ACN

IC ADC 16BIT 28DIPAnalog Devices Inc. -
LTC1605AIG#TRPBF

IC ADC 16BIT SAR 28SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1605IG#PBF

IC ADC 16BIT SAR 28SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1605CG#PBF

IC ADC 16BIT SAR 28SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1605CN#PBF

IC ADC 16BIT SAR 28DIPAnalog Devices Inc. -
LTC1605ACSW#PBF

IC ADC 16BIT SAR 28SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1605ACG#PBF

IC ADC 16BIT SAR 28SSOPAnalog Devices Inc.
