LTC1416CG#TRPBF
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | LTC1416CG#TRPBF |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 14BIT SAR 28SSOP |
| Πακέτο | 28-SSOP |
| Σε απόθεμα | 7332 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Cylindrical Battery HoldersCylindrical Battery HoldersMaterial Declaration LTC1416CG#TRPBFTape and Reel Packaging |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 2000 |
|---|
| $5.199 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc..Έχουμε τα 7332 κομμάτια του Analog Devices Inc. LTC1416CG#TRPBF σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 5V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | ±5V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 28-SSOP |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 400k |
| Τύπος αναφοράς | External, Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 28-SSOP (0.209', 5.30mm Width) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 1 |
| Αριθμός Bits | 14 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Differential, Single Ended |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | Parallel |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | LTC1416 |
| Αρχιτεκτονική | SAR |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
LTC1415CG#TRPBF

IC ADC 12BIT SAR 28SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1417ACGN#PBF

IC ADC 14BIT SAR 16SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1417CGN#PBF

IC ADC 14BIT SAR 16SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1417ACGN#TRPBF

IC ADC 14BIT SAR 16SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1415CG#PBF

IC ADC 12BIT SAR 28SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1417AIGN#PBF

IC ADC 14BIT SAR 16SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1415ISW#PBF

IC ADC 12BIT SAR 28SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1415IG#PBF

IC ADC 12BIT SAR 28SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1415ISW#TRPBF

IC ADC 12BIT SAR 28SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1416CG#PBF

IC ADC 14BIT SAR 28SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1415CSW#TRPBF

IC ADC 12BIT SAR 28SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1415CSW#PBF

IC ADC 12BIT SAR 28SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1417CGN#TRPBF

IC ADC 14BIT SAR 16SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1417AIGN#TRPBF

IC ADC 14BIT SAR 16SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1416IG#PBF

IC ADC 14BIT SAR 28SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1417IGN#PBF

IC ADC 14BIT SAR 16SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1416IG#TRPBF

IC ADC 14BIT SAR 28SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1415IG#TRPBF

IC ADC 12BIT SAR 28SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1416IG#PBF

LTC1416 - 400ksps 14-Bit ParalleLinear Technology -
LTC1416CG

IC ADC 14BIT SAR 28SSOPAnalog Devices Inc.
