LTC1403ACMSE-1#TRPBF
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | LTC1403ACMSE-1#TRPBF |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 14BIT SAR 10MSOP |
| Πακέτο | 10-MSOP-EP |
| Σε απόθεμα | 6399 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Cylindrical Battery HoldersCylindrical Battery HoldersMaterial Declaration LTC1403ACMSE-1#TRPBFTape and Reel Packaging |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 2500 |
|---|
| $5.331 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc..Έχουμε τα 6399 κομμάτια του Analog Devices Inc. LTC1403ACMSE-1#TRPBF σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 2.7V ~ 3.6V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 2.7V ~ 3.6V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 10-MSOP-EP |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 2.8M |
| Τύπος αναφοράς | External, Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118', 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 1 |
| Αριθμός Bits | 14 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Differential, Single Ended |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | SPI |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | LTC1403 |
| Αρχιτεκτονική | SAR |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
LTC1403CMSE-1#TRPBF

IC ADC 12BIT SAR 10MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1402IGN#TRPBF

IC ADC 12BIT SAR 16SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1402IGN#PBF

IC ADC 12BIT SAR 16SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1403ACMSE-1#PBF

IC ADC 14BIT SAR 10MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1403CMSE#PBF

IC ADC 12BIT SAR 10MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1403ACMSE#PBF

IC ADC 14BIT SAR 10MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1403CMSE-1#PBF

IC ADC 12BIT SAR 10MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1402CGN#PBF

IC ADC 12BIT SAR 16SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1403AHMSE#TRPBF

IC ADC 14BIT SAR 10MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1401IS8#PBF

IC ADC 12BIT SAR 8SOICLinear Technology -
LTC1401IS8#PBF

IC ADC 12BIT SAR 8SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1403AIMSE-1#PBF

IC ADC 14BIT SAR 10MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1403AIMSE#PBF

IC ADC 14BIT SAR 10MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1403AIMSE-1#TRPBF

IC ADC 14BIT SAR 10MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1403AHMSE#PBF

IC ADC 14BIT SAR 10MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1402CGN#TRPBF

IC ADC 12BIT SAR 16SSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1403AIMSE#TRPBF

IC ADC 14BIT SAR 10MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1401IS8#TRPBF

IC ADC 12BIT SAR 8SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1403CMSE#TRPBF

IC ADC 12BIT SAR 10MSOPAnalog Devices Inc. -
LTC1403ACMSE#TRPBF

IC ADC 14BIT SAR 10MSOPAnalog Devices Inc.
