LTC1294CCSW#TRPBF
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | LTC1294CCSW#TRPBF |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC DAS/ADC 12BIT 46.5K 20SOIC |
| Πακέτο | 20-SO |
| Σε απόθεμα | 2785 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Cylindrical Battery HoldersCylindrical Battery HoldersMaterial Declaration LTC1294CCSW#TRPBFTape and Reel Packaging |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1000 |
|---|
| $13.197 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc..Έχουμε τα 2785 κομμάτια του Analog Devices Inc. LTC1294CCSW#TRPBF σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας Πηγή | Dual ± |
| Τάσης - Προμήθεια | ±5V, 5V |
| Τύπος | Data Acquisition System (DAS), ADC |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 20-SO |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 46.5k |
| Ανάλυση (bits) | 12 b |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Συσκευασία / υπόθεση | 20-SOIC (0.295', 7.50mm Width) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Αριθμός καναλιών | 8 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Διασύνδεση δεδομένων | Serial, Parallel |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | LTC1294 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
LTC1293DCSW#PBF

IC DAS/ADC 12BIT 46.5K 16SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1294DCN#PBF

IC DAS/ADC 12BIT 46.5K 20DIPAnalog Devices Inc. -
LTC1293DCSW#TRPBF

IC DAS/ADC 12BIT 46.5K 16SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1294BCSW#TRPBF

IC DAS/ADC 12BIT 46.5K 20SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1294BCJ

12-BIT SERIAL I/O ADC W/8 CH MUXAnalog Devices Inc. -
LTC1294BCSW#PBF

IC DAS/ADC 12BIT 46.5K 20SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1294BCN#PBF

SINGLE CHIP 12-BIT DATA ACQUISITLinear Technology -
LTC1294DCSW#TRPBF

IC DAS/ADC 12BIT 46.5K 20SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1294BCN#PBF

IC DAS/ADC 12BIT 46.5K 20DIPAnalog Devices Inc. -
LTC1296BCSW#TRPBF

IC DAS/ADC 12BIT 46.5K 20SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1294DCSW#PBF

IC DAS/ADC 12BIT 46.5K 20SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1294CCN#PBF

IC DAS/ADC 12BIT 46.5K 20DIPAnalog Devices Inc. -
LTC1296BCJ

12 BIT DATA ACQUISITION SYSTEMAnalog Devices Inc. -
LTC1294CCSW#PBF

IC DAS/ADC 12BIT 46.5K 20SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1294DCJ

12-BIT SERIAL I/O ADC W/8 CH MUXAnalog Devices Inc. -
LTC1294CCJ

12-BIT SERIAL I/O ADC W/8 CH MUXAnalog Devices Inc. -
LTC1296BCSW#PBF

IC DAS/ADC 12BIT 46.5K 20SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1296BCSW

IC DATA ACQ SYSTEM 12BIT 20-SOICADI (Analog Devices, Inc.) -
LTC1296BCN#PBF

IC DAS/ADC 12BIT 46.5K 20DIPAnalog Devices Inc. -
LTC1296BCSW#PBF

LTC1296 - 12-BIT 8/CH SERIAL ADCLinear Technology
