LTC1272-8ACSW#TRPBF
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | LTC1272-8ACSW#TRPBF |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 12BIT SAR 24SOIC |
| Πακέτο | 24-SOIC |
| Σε απόθεμα | 3140 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | LTC1272Multiple Parts 10/Aug/2022Material Declaration LTC1272-8ACSW#TRPBFTape and Reel Packaging |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1000 |
|---|
| $10.425 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc..Έχουμε τα 3140 κομμάτια του Analog Devices Inc. LTC1272-8ACSW#TRPBF σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 5V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 5V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 24-SOIC |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 250k |
| Τύπος αναφοράς | Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 1 |
| Αριθμός Bits | 12 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Single Ended |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | Parallel |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | LTC1272 |
| Αρχιτεκτονική | SAR |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
LTC1272-8CCN#PBF

LTC1272 - 12-bit 250ksps SAR ADCLinear Technology -
LTC1272-8CCSW#PBF

IC ADC 12BIT SAR 24SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1272-3CCN#PBF

IC ADC 12BIT SAR 24DIPLinear Technology -
LTC1272-5ACSW#PBF

IC ADC 12BIT SAR 24SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1272-3CCSW#TRPBF

IC ADC 12BIT SAR 24SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1273ACSW#TRPBF

IC ADC 12BIT SAR 24SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1272-3CCSW#PBF

IC ADC 12BIT SAR 24SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1272-8CCN#PBF

IC ADC 12BIT SAR 24DIPAnalog Devices Inc. -
LTC1272-3ACSW#TRPBF

IC ADC 12BIT SAR 24SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1272-5ACSW#TRPBF

IC ADC 12BIT SAR 24SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1273BCN#PBF

IC ADC 12BIT SAR 24DIPAnalog Devices Inc. -
LTC1272-8CCN

IC ADC 12BIT SAR 24DIPAnalog Devices Inc. -
LTC1272-8ACSW#PBF

IC ADC 12BIT SAR 24SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1272-8ACN#PBF

IC ADC 12BIT SAR 24DIPAnalog Devices Inc. -
LTC1273ACSW#PBF

IC ADC 12BIT SAR 24SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1273BCSW#PBF

IC ADC 12BIT SAR 24SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1273ACN#PBF

IC ADC 12BIT SAR 24DIPAnalog Devices Inc. -
LTC1272-5ACN#PBF

IC ADC 12BIT SAR 24DIPAnalog Devices Inc. -
LTC1272-8CCSW#TRPBF

IC ADC 12BIT SAR 24SOICAnalog Devices Inc. -
LTC1272-3CCN#PBF

IC ADC 12BIT SAR 24DIPAnalog Devices Inc.
