ADN2815ACPZ
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | ADN2815ACPZ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLK DATA REC SDH 1.25GHZ |
| Πακέτο | 32-LFCSP-WQ (5x5) |
| Σε απόθεμα | 4020 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Multiple Changes 17/Oct/2013ADN2815 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc..Έχουμε τα 4020 κομμάτια του Analog Devices Inc. ADN2815ACPZ σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3V ~ 3.6V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 32-LFCSP-WQ (5x5) |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:2 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 32-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| Πακέτο | Tray |
| PLL | Yes |
| Παραγωγή | LVDS |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Κύριος σκοπός | SONET/SDH |
| Εισαγωγή | CML |
| Συχνότητα - Max | 1.25GHz |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ADN2815 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
ADN2812ACPZ-RL

IC CLOCK/DATA RECOVERY 32LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADN2818ACPZ

IC CLOCK/DATA RECOVERY 32-LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADN2812ACPZ-RL7

IC CLOCK/DATA RECOVERY 32LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADN2819ACP-CML

IC RECOVER CLOCK/DATA 48-LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADN2815ACPZ-500RL7

IC CLK DATA REC SDH 1.25GHZAnalog Devices Inc. -
ADN2813ACPZ

IC CLK DATA REC SDH 1.25GHZAnalog Devices Inc. -
ADN2814ACPZ-500RL7

IC CLK/DATA REC 675MBPS 32-LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADN2817ACPZ

IC CLOCK/DATA RECOVERY 32-LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADN2816ACPZ-RL7

IC CLK/DATA REC 675MBPS 32-LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADN2816ACPZ-500RL7

IC CLK/DATA REC 675MBPS 32-LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADN2814ACPZ-RL7

IC CLK/DATA REC 675MBPS 32-LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADN2812ACPZ

IC CLOCK/DATA RECOVERY 32LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADN2813ACPZ-500RL7

IC CLK DATA REC SDH 1.25GHZAnalog Devices Inc. -
ADN2814ACPZ

IC CLOCK/DATA RECOVERY 32LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADN2813ACPZ-RL7

IC CLK DATA REC SDH 1.25GHZAnalog Devices Inc. -
ADN2812ACP

IC CLK/DATA RECOVR W/AMP 32LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADN2817ACPZ-RL7

IC CLOCK/DATA RECOVERY 32-LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADN2816ACPZ

IC CLK/DATA REC 675MBPS 32-LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADN2815ACPZ-RL7

IC CLK DATA REC SDH 1.25GHZAnalog Devices Inc. -
ADN2818ACPZ-RL7

IC CLOCK/DATA RECOVERY 32-LFCSPAnalog Devices Inc.
