ADH987R701G32
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | ADH987R701G32 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLK BUF 1:9 4.5GHZ 32FLATPACK |
| Πακέτο | 32-FlatPack |
| Σε απόθεμα | 6389 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | ADH987S |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc..Έχουμε τα 6389 κομμάτια του Analog Devices Inc. ADH987R701G32 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3.3V |
| Τύπος | Fanout Buffer (Distribution) |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 32-FlatPack |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:9 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 32-QFP |
| Πακέτο | Tray |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | LVPECL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | LVPECL |
| Συχνότητα - Max | 4.5 GHz |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
ADHE002520122R2MQ1

INDUCTOR POWERChilisin Electronics -
ADH40024

PWR XFMR LAMINATED 6.0VA THZettler Magnetics -
ADHESIVE REMOVER

3M ADHESIVE REMOVER, MINI CYLIND3M -
ADHR-03V-S

CONN RCPT HSG 3POS 1.30MMJST Sales America Inc. -
ADH40028

PWR XFMR LAMINATED 6.0VA THZettler Magnetics -
ADHE00252012R47MQ1

INDUCTOR POWERChilisin Electronics -
ADH40016

PWR XFMR LAMINATED 6.0VA THZettler Magnetics -
ADHE00252012R33MQ1

INDUCTOR POWERChilisin Electronics -
ADHR-03V-H

CONN RCPT HSG 3POS 1.30MMJST Sales America Inc. -
ADH700-48S50

DC DC CONVERTER 50V 700WAstec America (Artesyn Embedded Technologies) -
ADHESIVE REMOVER 18.5 OZ AEROSOL

3M CITRUS BASED ADHESIVE REMOVER3M -
ADH700-48S28

DC DC CONVERTER 28V 700WAstec America (Artesyn Embedded Technologies) -
ADHE002520121R0MQ1

INDUCTOR POWERChilisin Electronics -
ADHE00252012R68MQ1

INDUCTOR POWERChilisin Electronics -
ADHE002520121R5MQ1

INDUCTOR POWERChilisin Electronics -
ADH700-48S50-6L

DC DC CONVERTER 50V 700WArtesyn Embedded Power -
ADH670

SCOTCH ULTRA STRENGTH ADHESIVE A3M -
ADH700-48S28-6L

DC DC CONVERTER 28V 700WArtesyn Embedded Power -
ADH669

SCOTCH HIGH PERFORMANCE REPAIR G3M -
ADH987L701G32

IC CLK BUF 1:9 4.5GHZ 32FLATPACKAnalog Devices Inc.