ADF4152HVBCPZ
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | ADF4152HVBCPZ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC FRACTION-N FREQ SYNTH 32LFCSP |
| Πακέτο | 32-LFCSP (5x5) |
| Σε απόθεμα | 14040 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Mult Dev 10/Nov/2022ADF4152HV |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 10 | 25 | 80 | 230 | 440 | 945 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| $4.703 | $4.322 | $4.143 | $3.65 | $3.471 | $3.247 | $3.169 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc..Έχουμε τα 14040 κομμάτια του Analog Devices Inc. ADF4152HVBCPZ σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3V ~ 3.6V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 32-LFCSP (5x5) |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 2:2 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 32-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| Πακέτο | Tray |
| PLL | Yes |
| Παραγωγή | Clock |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | CMOS |
| Συχνότητα - Max | 5GHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/Yes |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/No |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ADF4152 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
ADF4153ABCPZ-RL7

IC FRACT N SYNTH 20LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADF4152HVBCPZ-RL7

IC FRACTION-N FREQ SYNTH 32LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADF4153BCPZ

IC FRACT N SYNTH 20LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADF41513BCPZ-RL7

IC INTEGER-N/FRACTIONAL 24LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADF4151BCPZ

IC PLL FREQ SYNTHESIZER 32LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADF4153BCPZ-RL

IC FRACT N SYNTH 20LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADF4150HVBCPZ

IC FRACTION-N FREQ SYNTH 32LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADF4118YRUZ

PLL FREQUENCY SYNTHESIZER, BICMOAnalog Devices Inc. -
ADF4153BCP

IC PLL FREQ SYNTHESIZER 20-LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADF4153ABRUZ

IC FRACT N SYNTH 16TSSOPAnalog Devices Inc. -
ADF4153ABCPZ

IC FRACT N SYNTH 20LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADF4151BCPZ-RL7

IC FRACTION-N FREQ SYNTH 32LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADF4118BRUZ-RL7

IC CLK/FREQ SYNTH 16TSSOPAnalog Devices Inc. -
ADF4153BCP-REEL7

IC PLL FREQ SYNTHESIZER 20-LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADF4153ABRUZ-RL7

IC FRACT N SYNTH 16TSSOPAnalog Devices Inc. -
ADF4150HVBCPZ-RL7

IC FRACTION-N FREQ SYNTH 32LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADF4153BCPZ-RL7

IC FRACT N SYNTH 20LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADF4150BCPZ-RL7

IC PLL FREQ SYNTH 5.0GHZ 24LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADF4150BCPZ

IC PLL SYNTHESIZER 24-LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADF41513BCPZ

IC INTEGER-N/FRACTIONAL 24LFCSPAnalog Devices Inc.
