ADF4106BCPZ-RL
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | ADF4106BCPZ-RL |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLK/FREQ SYNTH 20LFCSP |
| Πακέτο | 20-LFCSP (4x4) |
| Σε απόθεμα | 23582 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | 2.73KHz2.73KHzCylindrical Battery Holders |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 5000 |
|---|
| $1.736 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc..Έχουμε τα 23582 κομμάτια του Analog Devices Inc. ADF4106BCPZ-RL σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.7V ~ 3.3V |
| Τύπος | Clock/Frequency Synthesizer (RF) |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 20-LFCSP (4x4) |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 2:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 20-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Παραγωγή | Clock |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | CMOS, TTL |
| Συχνότητα - Max | 6GHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/No |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ADF4106 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
ADF4106SRU-EP-R7

IC FREQ SYNTH 16TSSOPAnalog Devices Inc. -
ADF4007BCPZ

IC CLK/FREQ SYNTH 20LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADF41020BCPZ

IC CLK/FREQ SYNTH 20LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADF4007BCPZ-RL7

IC CLK/FREQ SYNTH 20LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADF41020BCPZ-RL7

IC CLK/FREQ SYNTH 20LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADF4106BRUZ-R7

IC CLK/FREQ SYNTH 16TSSOPAnalog Devices Inc. -
ADF4106SCPZ-EP

IC FREQ SYNTH 20LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADF4106BCP-REEL

IC PLL FREQ SYNTHESIZER 20-LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADF4106SRU-EP

IC FREQ SYNTH 16TSSOPAnalog Devices Inc. -
ADF4106BCP-REEL7

IC PLL FREQ SYNTHESIZER 20-LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADF4106BRU-REEL7

IC CLK/FREQ SYNTH 16TSSOPAnalog Devices Inc. -
ADF4106BCP

IC PLL FREQ SYNTHESIZER 20-LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADF4106SCPZ-EP-R7

IC FREQ SYNTH 20LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADF4106BRU

IC CLK/FREQ SYNTH 16TSSOPAnalog Devices Inc. -
ADF4007BCP

IC DIVIDER/PLL SYNTHESZR 20LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADF4106BRU-REEL

IC CLK/FREQ SYNTH 16TSSOPAnalog Devices Inc. -
ADF4106BCPZ-R7

IC CLK/FREQ SYNTH 20LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADF4106BRUZ

IC CLK/FREQ SYNTH 16TSSOPAnalog Devices Inc. -
ADF4106BCPZ

IC CLK/FREQ SYNTH 20LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADF4106BRUZ-RL

IC CLK/FREQ SYNTH 16TSSOPAnalog Devices Inc.
