AD9571ACPZPEC-R7
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | AD9571ACPZPEC-R7 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK GENERATOR 40LFCSP |
| Πακέτο | 40-LFCSP-WQ (6x6) |
| Σε απόθεμα | 8608 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Assembly Site Revision B 10/Dec/2014AD9571Tape and Reel Packaging |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 750 |
|---|
| $4.403 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc..Έχουμε τα 8608 κομμάτια του Analog Devices Inc. AD9571ACPZPEC-R7 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.97V ~ 3.63V |
| Τύπος | Clock Generator, Fanout Distribution, Multiplexer |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 40-LFCSP-WQ (6x6) |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:10 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 40-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Παραγωγή | CMOS, LVDS, LVPECL |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | Crystal |
| Συχνότητα - Max | 156.25MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/Yes |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | AD9571 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
AD9559BCPZ-REEL7

IC CLK TRANSLATOR PLL 72LFCSPAnalog Devices Inc. -
AD9572ACPZLVD

IC CLOCK GENERATOR 40LFCSPAnalog Devices Inc. -
AD9561JR

PULSE WIDTH MODULATORAnalog Devices Inc. -
AD9571ACPZLVD-R7

IC CLOCK GENERATOR 40LFCSPAnalog Devices Inc. -
AD9560KN

PULSE WIDTH MODULATORAnalog Devices Inc. -
AD9571ACPZLVD-RL

IC CLOCK GENERATOR 40LFCSPAnalog Devices Inc. -
AD9560KR

PULSE WIDTH MODULATORAnalog Devices Inc. -
AD9571ACPZLVD

IC CLOCK GENERATOR 40LFCSPAnalog Devices Inc. -
AD9572ACPZLVD-R7

IC CLOCK GENERATOR 40LFCSPAnalog Devices Inc. -
AD9572ACPZPEC-R7

IC CLOCK GENERATOR 40LFCSPAnalog Devices Inc. -
AD9571ACPZPEC-RL

IC CLOCK GENERATOR 40LFCSPAnalog Devices Inc. -
AD9571ACPZPEC

IC CLOCK GENERATOR 40LFCSPAnalog Devices Inc. -
AD9572ACPZLVD-RL

IC CLOCK GENERATOR 40LFCSPAnalog Devices Inc. -
AD9572ACPZPEC

IC CLOCK GENERATOR 40LFCSPAnalog Devices Inc. -
AD9574BCPZ

IC PLL CLOCK GEN 25MHZAnalog Devices Inc. -
AD9560AKR

IC REG CTRLR 28SOICAnalog Devices Inc. -
AD9573ARUZ

IC PCI CLCOK GEN 25MHZ 16TSSOPAnalog Devices Inc. -
AD9572ACPZPEC-RL

IC CLOCK GENERATOR 40LFCSPAnalog Devices Inc. -
AD9573ARUZ-RL7

IC PCI CLCOK GEN 25MHZ 16TSSOPAnalog Devices Inc. -
AD9562JP

HI SPD IC PWMAnalog Devices Inc.
