AD9248BCPZ-20
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | AD9248BCPZ-20 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 14BIT PIPELINED 64LFCSP |
| Πακέτο | 64-LFCSP-VQ (9x9) |
| Σε απόθεμα | 2719 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Cylindrical Battery Holders |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 10 | 25 | 80 | 230 |
|---|---|---|---|---|
| $20.296 | $18.935 | $18.141 | $16.44 | $16.044 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc..Έχουμε τα 2719 κομμάτια του Analog Devices Inc. AD9248BCPZ-20 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 2.25V ~ 3.6V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 2.7V ~ 3.6V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 64-LFCSP-VQ (9x9) |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 20M |
| Τύπος αναφοράς | External, Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 64-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| Πακέτο | Tray |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 2 |
| Αριθμός Bits | 14 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Differential, Single Ended |
| Χαρακτηριστικά | Simultaneous Sampling |
| Διασύνδεση δεδομένων | Parallel |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | AD9248 |
| Αρχιτεκτονική | Pipelined |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
AD9248BCP-65EBZ

BOARD EVAL WITH AD9248BCP-65Analog Devices Inc. -
AD9248BCPZRL-40

IC ADC 14BIT PIPELINED 64LFCSPAnalog Devices Inc. -
AD9249-65EBZ

EVAL BOARD 14BIT 65MSPS ADCAnalog Devices Inc. -
AD9248BSTZ-65

IC ADC 14BIT PIPELINED 64LQFPAnalog Devices Inc. -
AD9246BCPZ-105

IC ADC 14BIT PIPELINED 48LFCSPAnalog Devices Inc. -
AD9246BCPZRL7-125

IC ADC 14BIT PIPELINED 48LFCSPAnalog Devices Inc. -
AD9248BST-65EBZ

BOARD EVAL WITH AD9248BST-65Analog Devices Inc. -
AD9246BCPZ-125

IC ADC 14BIT PIPELINED 48LFCSPAnalog Devices Inc. -
AD9245BCPZRL7-40

IC ADC 14BIT PIPELINED 32LFCSPAnalog Devices Inc. -
AD9245BCPZRL7-80

IC ADC 14BIT PIPELINED 32LFCSPAnalog Devices Inc. -
AD9248BSTZ-40

IC ADC 14BIT PIPELINED 64LQFPAnalog Devices Inc. -
AD9248BSTZ-20

IC ADC 14BIT PIPELINED 64LQFPAnalog Devices Inc. -
AD9246-125EBZ

BOARD EVAL FOR 125MSPS AD9246Analog Devices Inc. -
AD9246BCPZRL7-80

IC ADC 14BIT PIPELINED 48LFCSPAnalog Devices Inc. -
AD9246BCPZ-80

IC ADC 14BIT PIPELINED 48LFCSPAnalog Devices Inc. -
AD9249BBCZ-65

IC ADC 14BIT PIPELINED 144CSPBGAAnalog Devices Inc. -
AD9246BCPZRL7-105

IC ADC 14BIT PIPELINED 48LFCSPAnalog Devices Inc. -
AD9248BCPZRL-65

IC ADC 14BIT PIPELINED 64LFCSPAnalog Devices Inc. -
AD9248BCPZ-40

IC ADC 14BIT PIPELINED 64LFCSPAnalog Devices Inc. -
AD9248BCPZ-65

IC ADC 14BIT PIPELINED 64LFCSPAnalog Devices Inc.
