AD7921ARMZ
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | AD7921ARMZ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 12BIT SAR 8MSOP |
| Πακέτο | 8-MSOP |
| Σε απόθεμα | 27169 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Cylindrical Battery Holders2.73KHz |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 10 | 25 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| $2.793 | $2.523 | $2.406 | $2.089 | $1.995 | $1.819 | $1.661 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc..Έχουμε τα 27169 κομμάτια του Analog Devices Inc. AD7921ARMZ σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 2.35V ~ 5.25V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 2.35V ~ 5.25V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 8-MSOP |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 250k |
| Τύπος αναφοράς | Supply |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118', 3.00mm Width) |
| Πακέτο | Tube |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 2 |
| Αριθμός Bits | 12 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Single Ended |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | SPI, DSP |
| Διαμόρφωση | MUX-S/H-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | AD7921 |
| Αρχιτεκτονική | SAR |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
AD7922ARMZ

IC ADC 12BIT SAR 8MSOPAnalog Devices Inc. -
AD7920BRMZ-REEL

IC ADC 12BIT SAR 8MSOPAnalog Devices Inc. -
AD7921AUJZ-R2

IC ADC 12BIT SAR TSOT23-8Analog Devices Inc. -
AD7920BKSZ-REEL

IC ADC 12BIT SAR SC70-6Analog Devices Inc. -
AD7921ARMZ-REEL

IC ADC 12BIT SAR 8MSOPAnalog Devices Inc. -
AD7920BKSZ-500RL7

IC ADC 12BIT SAR SC70-6Analog Devices Inc. -
AD7920BKSZ-REEL7

IC ADC 12BIT SAR SC70-6Analog Devices Inc. -
AD7921ARM

IC ADC 12BIT DUAL LP 8-MSOPAnalog Devices Inc. -
AD7922ARM

IC ADC 12BIT 1MSPS DUAL 8-MSOPAnalog Devices Inc. -
AD7921AUJ-REEL7

IC ADC 12BIT DUAL LP TSOT-23-8Analog Devices Inc. -
AD7921ARM-REEL

IC ADC 12BIT DUAL LP 8MSOPAnalog Devices Inc. -
AD7920BRM

IC ADC 12BIT 250KSPS 8-MSOPAnalog Devices Inc. -
AD7920BKS-REEL7

IC ADC 12BIT SRL 250KSPS SC70-6Analog Devices Inc. -
AD7922ARMZ-REEL

IC ADC 12BIT SAR 8MSOPAnalog Devices Inc. -
AD7921AUJZ-REEL7

IC ADC 12BIT SAR TSOT23-8Analog Devices Inc. -
AD7921AUJ-R2

IC ADC 12BIT DUAL LP TSOT-23-8Analog Devices Inc. -
AD7922ARMZ-REEL7

IC ADC 12BIT SAR 8MSOPAnalog Devices Inc. -
AD7920BRMZ

IC ADC 12BIT SAR 8MSOPAnalog Devices Inc. -
AD7921ARMZ-REEL7

IC ADC 12BIT SAR 8MSOPAnalog Devices Inc. -
AD7920BRMZ-REEL7

IC ADC 12BIT SAR 8MSOPAnalog Devices Inc.
