AD7899ARSZ-1
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | AD7899ARSZ-1 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 14BIT SAR 28SSOP |
| Πακέτο | 28-SSOP |
| Σε απόθεμα | 3373 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Cylindrical Battery Holders |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 10 | 25 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|---|
| $13.13 | $12.109 | $11.564 | $10.34 | $9.864 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc..Έχουμε τα 3373 κομμάτια του Analog Devices Inc. AD7899ARSZ-1 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 5V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 5V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 28-SSOP |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 400k |
| Τύπος αναφοράς | External, Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 28-SSOP (0.209', 5.30mm Width) |
| Πακέτο | Tube |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 1 |
| Αριθμός Bits | 14 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Single Ended |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | Parallel |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | AD7899 |
| Αρχιτεκτονική | SAR |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
AD7899ARZ-1

IC ADC 14BIT SAR 28SOICAnalog Devices Inc. -
AD7899ARS-3

IC ADC 14BIT 400KSPS 5V 28SSOPAnalog Devices Inc. -
AD7899ARSZ-2REEL

IC ADC 14BIT SAR 28SSOPAnalog Devices Inc. -
AD7899ARSZ-1REEL7

IC ADC 14BIT SAR 28SSOPAnalog Devices Inc. -
AD7899ARZ-1REEL

IC ADC 14BIT SAR 28SOICAnalog Devices Inc. -
AD7899ARS-1REEL

IC ADC 14BIT SAR 28SSOPAnalog Devices Inc. -
AD7899ARS-2

IC ADC 14BIT SAR 28SSOPAnalog Devices Inc. -
AD7899AR-3REEL

IC ADC 14BIT SAR 28SOICAnalog Devices Inc. -
AD7899ARZ-2REEL

IC ADC 14BIT SAR 28SOICAnalog Devices Inc. -
AD7899AR-3

IC ADC 14BIT SAR 28SOICAnalog Devices Inc. -
AD7899AR-1

IC ADC 14BIT SAR 28SOICAnalog Devices Inc. -
AD7899ARSZ-2

IC ADC 14BIT SAR 28SSOPAnalog Devices Inc. -
AD7899ARZ-2

IC ADC 14BIT SAR 28SOICAnalog Devices Inc. -
AD7899AR-2

IC ADC 14BIT SAR 28SOICAnalog Devices Inc. -
AD7899AR-2REEL

IC ADC 14BIT 400KSPS 5V 28-SOICAnalog Devices Inc. -
AD7899ARS-1

IC ADC 14BIT SAR 28SSOPAnalog Devices Inc. -
AD7899ARS-2REEL

IC ADC 14BIT 400KSPS 5V 28-SSOPAnalog Devices Inc. -
AD7899ARSZ-3REEL

IC ADC 14BIT SAR 28SSOPAnalog Devices Inc. -
AD7899ARSZ-1REEL

IC ADC 14BIT SAR 28SSOPAnalog Devices Inc. -
AD7899ARSZ-3

IC ADC 14BIT SAR 28SSOPAnalog Devices Inc.
