AD7865YSZ-1
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | AD7865YSZ-1 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 14BIT SAR 44MQFP |
| Πακέτο | 44-MQFP (10x10) |
| Σε απόθεμα | 2041 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Site Chg 24/Feb/2016Cylindrical Battery Holders |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 10 | 25 | 80 |
|---|---|---|---|
| $21.645 | $20.332 | $19.676 | $18.562 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc..Έχουμε τα 2041 κομμάτια του Analog Devices Inc. AD7865YSZ-1 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 5V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 5V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 44-MQFP (10x10) |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 350k |
| Τύπος αναφοράς | External, Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | 4:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 44-QFP |
| Πακέτο | Tray |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 4 |
| Αριθμός Bits | 14 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Single Ended |
| Χαρακτηριστικά | Simultaneous Sampling |
| Διασύνδεση δεδομένων | Parallel |
| Διαμόρφωση | S/H-MUX-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | AD7865 |
| Αρχιτεκτονική | SAR |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
AD7866BRU

IC ADC 12BIT SAR 20TSSOPAnalog Devices Inc. -
AD7865YSZ-3

IC ADC 14BIT SAR 44MQFPAnalog Devices Inc. -
AD7866ARUZ-REEL7

IC ADC 12BIT SAR 20TSSOPAnalog Devices Inc. -
AD7866BRUZ

IC ADC 12BIT SAR 20TSSOPAnalog Devices Inc. -
AD7866ARU

IC ADC 12BIT SAR 20TSSOPAnalog Devices Inc. -
AD7865BSZ-3REEL

IC ADC 14BIT SAR 44MQFPAnalog Devices Inc. -
AD7865ASZ-3REEL

IC ADC 14BIT SAR 44MQFPAnalog Devices Inc. -
AD7865BSZ-1REEL

IC ADC 14BIT SAR 44MQFPAnalog Devices Inc. -
AD7865YS-3

IC ADC 14BIT 4CH 5V 44-MQFPAnalog Devices Inc. -
AD7865BS-2

IC ADC 14BIT 4CH 5V 44-MQFPAnalog Devices Inc. -
AD7866BRU-REEL7

IC ADC 12BIT SAR 20TSSOPAnalog Devices Inc. -
AD7865BSZ-2

IC ADC 14BIT SAR 44MQFPAnalog Devices Inc. -
AD7865YS-2

IC ADC 14BIT 4CH 5V 44-MQFPAnalog Devices Inc. -
AD7865YSZ-2

IC ADC 14BIT SAR 44MQFPAnalog Devices Inc. -
AD7865BSZ-3

IC ADC 14BIT SAR 44MQFPAnalog Devices Inc. -
AD7866ARU-REEL7

IC ADC 12BIT SAR 20TSSOPAnalog Devices Inc. -
AD7866ARUZ-REEL

IC ADC 12BIT SAR 20TSSOPAnalog Devices Inc. -
AD7866ARUZ

IC ADC 12BIT SAR 20TSSOPAnalog Devices Inc. -
AD7865BS-3

IC ADC 14BIT 4CH 5V 44-MQFPAnalog Devices Inc. -
AD7865BSZ-1

IC ADC 14BIT SAR 44MQFPAnalog Devices Inc.
