AD7656BSTZ-1-RL
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | AD7656BSTZ-1-RL |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 16BIT SAR 64LQFP |
| Πακέτο | 64-LQFP (10x10) |
| Σε απόθεμα | 4922 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | AD7656,57,58-1 SeriesAssembly Relocation 05/May/2016 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 10 | 25 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|---|
| $12.34 | $11.38 | $10.868 | $9.717 | $9.27 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc..Έχουμε τα 4922 κομμάτια του Analog Devices Inc. AD7656BSTZ-1-RL σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 5V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 5V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 64-LQFP (10x10) |
| Σειρά | iCMOS® |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 250k |
| Τύπος αναφοράς | External, Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 64-LQFP |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 6 |
| Αριθμός Bits | 16 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 6 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Single Ended |
| Χαρακτηριστικά | Simultaneous Sampling, True Bipolar |
| Διασύνδεση δεδομένων | SPI, Parallel, DSP |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | AD7656 |
| Αρχιτεκτονική | SAR |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
AD7657YSTZ

IC ADC 14BIT SAR 64LQFPAnalog Devices Inc. -
AD7657BSTZ-1

IC ADC 14BIT SAR 64LQFPAnalog Devices Inc. -
AD7656YSTZ

IC ADC 16BIT SAR 64LQFPAnalog Devices Inc. -
AD7655ASTZ

IC ADC 16BIT SAR 48LQFPAnalog Devices Inc. -
AD7656BSTZ-REEL

IC ADC 16BIT SAR 64LQFPAnalog Devices Inc. -
AD7656YSTZ-1-RL

IC ADC 16BIT SAR 64LQFPAnalog Devices Inc. -
AD7656ABSTZ

IC ADC 16BIT SAR 64LQFPAnalog Devices Inc. -
AD7656ABSTZ-RL

IC ADC 16BIT SAR 64LQFPAnalog Devices Inc. -
AD7656A-1BSTZ-RL

IC ADC 16BIT SAR 64LQFPAnalog Devices Inc. -
AD7655SCP-EP-RL

IC ADC 16BIT SAR 48LFCSPAnalog Devices Inc. -
AD7656YSTZ-REEL

IC ADC 16BIT SAR 64LQFPAnalog Devices Inc. -
AD7657BSTZ-REEL

IC ADC 14BIT SAR 64LQFPAnalog Devices Inc. -
AD7657BSTZ

IC ADC 14BIT SAR 64LQFPAnalog Devices Inc. -
AD7656YSTZ-1

IC ADC 16BIT SAR 64LQFPAnalog Devices Inc. -
AD7656BSTZ

IC ADC 16BIT SAR 64LQFPAnalog Devices Inc. -
AD7656BSTZ-1

IC ADC 16BIT SAR 64LQFPAnalog Devices Inc. -
AD7657BSTZ-1-RL

IC ADC 14BIT SAR 64LQFPAnalog Devices Inc. -
AD7655SCPZ-EP-RL

IC ADC 16B PAR/SRL 1MSPS 48LFCSPAnalog Devices Inc. -
AD7655ASTZRL

IC ADC 16BIT SAR 48LQFPAnalog Devices Inc. -
AD7656A-1BSTZ

IC ADC 16BIT SAR 64LQFPAnalog Devices Inc.
