AD5222BRUZ10
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | AD5222BRUZ10 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC DGT POT 10KOHM 128TAP 14TSSOP |
| Πακέτο | 14-TSSOP |
| Σε απόθεμα | 41849 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Multiple Devices Family 27/Oct/2011AD5222 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 10 | 25 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| $1.527 | $1.372 | $1.297 | $1.124 | $1.067 | $0.957 | $0.816 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc..Έχουμε τα 41849 κομμάτια του Analog Devices Inc. AD5222BRUZ10 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.7V ~ 5.5V, ±2.3V ~ 2.7V |
| Ανοχή | ±30% |
| Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) | -35ppm/°C |
| Κωνοειδής | Linear |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 14-TSSOP |
| Σειρά | - |
| Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) | 45 |
| Αντίσταση (Ohms) | 10k |
| Συσκευασία / υπόθεση | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Πακέτο | Tube |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός βρύων | 128 |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 2 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος μνήμης | Volatile |
| διασύνδεση | Up/Down (U/D, CS) |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διαμόρφωση | Potentiometer |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | AD5222 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
AD5222BRUZ50

IC DGT POT 50KOHM 128TAP 14TSSOPAnalog Devices Inc. -
AD5222BRU100

IC DGTL POT DUAL 128POS 14-TSSOPAnalog Devices Inc. -
AD5222BRZ50

IC DGTL POT 50KOHM 128TAP 14SOICAnalog Devices Inc. -
AD5222BRU100-REEL7

IC DGTL POT DUAL 128POS 14-TSSOPAnalog Devices Inc. -
AD5222BRU50-REEL7

IC DGTL POT DUAL 128POS 14-TSSOPAnalog Devices Inc. -
AD5222BRZ1M

IC DGTL POT 1MOHM 128TAP 14SOICAnalog Devices Inc. -
AD5222BRZ100

IC DGT POT 100KOHM 128TAP 14SOICAnalog Devices Inc. -
AD5222BRU10-REEL7

IC DGTL POT DUAL 128POS 14-TSSOPAnalog Devices Inc. -
AD5227BUJZ10-R2

IC DGT POT 10KOHM 64TAP TSOT23-8Analog Devices Inc. -
AD5222BRU50

IC DGTL POT DUAL 128POS 14-TSSOPAnalog Devices Inc. -
AD5222BRUZ10-REEL7

IC DGT POT 10KOHM 128TAP 14TSSOPAnalog Devices Inc. -
AD5222BRUZ100

IC DGT POT 100KOHM 128TP 14TSSOPAnalog Devices Inc. -
AD5222BR1M-REEL7

IC DGTL POT DUAL 128POS 14-SOICAnalog Devices Inc. -
AD5222BRZ10-REEL7

IC DGTL POT 10KOHM 128TAP 14SOICAnalog Devices Inc. -
AD5222BRZ10

IC DGTL POT 10KOHM 128TAP 14SOICAnalog Devices Inc. -
AD5222BRU1M-REEL7

IC DGTL POT DUAL 128POS 14-TSSOPAnalog Devices Inc. -
AD5222BR50

IC DGTL POT DUAL 128POS 14-SOICAnalog Devices Inc. -
AD5222BRU10

IC DGTL POT DUAL 128POS 14-TSSOPAnalog Devices Inc. -
AD5222BRUZ1M

IC DGTL POT 1MOHM 128TAP 14TSSOPAnalog Devices Inc. -
AD5222BRU1M

IC DGTL POT DUAL 128POS 14-TSSOPAnalog Devices Inc.
